Enrique Iglesiasega öö veetnud Anett laulab oma armuööst

"Ma algul eriti ei soovinudki, et sellest sündmusest laul kirjutataks.
Neist asjadest on niigi suur jama tulnud ja nüüd siis laul ka veel,"
kirjeldab popstaari Erique Iglesiasega hotellis kaks ööd veetnud Anett Arnim oma vastakaid tundeid SlÕhtulehe ajakirjanik Kaarel Tigasele. "Siis aga laulsin laulu ära ja see täitsa meeldis."

"Ma algul eriti ei soovinudki, et sellest sündmusest laul kirjutataks. Neist asjadest on niigi suur jama tulnud ja nüüd siis laul ka veel," kirjeldab popstaari Erique Iglesiasega hotellis kaks ööd veetnud Anett Arnim oma vastakaid tundeid SlÕhtulehe ajakirjanik Kaarel Tigasele. "Siis aga laulsin laulu ära ja see täitsa meeldis."


Tüdrukutebändi 2U
liige Anett lubab mõnegi detaili hotellitoas toimunust ainult enda teada jätta. "No mõni saladus ikka natuke on, aga need jäävad igaveseks minu teada." Ka tema vastvalminud laul bändi teisel singlil "Öö" ütleb: "Need ööd on meie suurim saladus…" jätab saladuse õhku.

Vürtsi loos juba jätkub: "Need ööd, mil kohtusid me kuumad huuled, mu keha sinu embust mäletab… Mu kodutee pisarate sees, neid kahte ööd taga igatsen." Samas annab laul kiirsuhtele konkreetse vormi: "Sa ei andnud lubadusi, mida täita sa ei saa, ammukuuldud meelitusi ei kuulnud ma".

Paistab et Anett, kes hiljuti ka Buduaarile kirjutas, et teeksime muutusi loos mille nendest avaldasime, naudib siiski oma kuulsust. Kui inimene ei taha, et temast kirjutatakse siis temast ei kirjutata ning veel vähem hakkaks ta laulma teemal, mis talle hell tundub. Kui tahad kuulsust, siis võta see täiel rinnal ja julgelt vastu! Ja mis siin häbeneda, välismaal pooled staarid pürgivad kuulsuseredelil kõrgemale läbi skandaalide. Kui see singli müügile kaasa aitab siis on igasugune reklaam otse kümnesse!

Loe lisaks: "PerezHilton: Eesti hoorad hullasid Enrique Iglesiasega "

/Toimetas: Helena-Reet Ennet/