Enrique: Mu munad ripuvad liiga madalal ja kõhulihaseid pole ollagi!

41 kommentaar
Enrique: Mu munad ripuvad liiga madalal ja kõhulihaseid pole ollagi!

Inglismaa veebiväljaanne Mirror uuris poptähe ja peatselt Eestis kontserdi andva „ilusmehe” Enrique Iglesiase käest, kas ta oleks nõus mõnele ajakirjale paljalt poseerima ja kuidas on lood tema six pack-iga.

Inglismaa veebiväljaanne Mirror uuris poptähe ja peatselt Eestis kontserti andva „ilusmehe” Enrique Iglesiase käest, kas ta oleks nõus mõnele ajakirjale paljalt poseerima ja kuidas on lood tema six pack-iga.

„Kindlasti poleks ma nõus paljalt poseerima. Mul on kanajalad ja mu munad ripuvad liiga madalal. Ma kuulsin, et vanadus muudab nad lõdvaks ja madalaks ning see ajab mu väga vihaseks,” kurdab Iglesias.

Mehe sõnul pole tal enam isegi kõhulihaseid olla, kuna pärast kolmekümnendat eluaastat tuleks keha treenimisega pidevalt tegeleda. „Ma olen läinud pisut paksuks ja peaksin tervislikult toituma, kuid mulle meeldib rasvane toit,” räägib muusik.

Ajakirjaniku küsimuse peale, milline on olnud kõige räpasem kiri fännilt, jätkab Enrique avameelset joont ja ütleb: „ Neid kirju ja tegusid on igasuguseid. Mõni on palunud ennast „tagant võtta”, teised aga loobivad esinemiste ajal rinnahoidjaid ja aluspükse lavale.

 

Toimetas Leemet Prits

Buduaar.ee Tegevtoimetaja