Erich Krieger: kasiinod tuleks alles jätta!

Erich Krieger: kasiinod tuleks alles jätta!

Buduaar uuris laulja ning naljamehe Erich Kriegeri käest, mida arvab tema kasiinodest ning kas tuleks need keelustada. Eestis liigub mitmeid arvamusi, leidub neid, kes sooviksid kasiinod ilmtingimata kaotada, nagu näiteks poliitik Max Kaur. Mida arvab sellest aga Erich?

Buduaar uuris laulja ning naljamehe Erich Kriegeri käest, mida arvab tema kasiinodest ning kas tuleks need keelustada. Eestis liigub mitmeid arvamusi. Leidub neid, kes sooviksid kasiinod ilmtingimata kaotada, nagu näiteks poliitik Max Kaur. Mida arvab sellest aga Erich?

Laulja leiab, et kasiinosid ei tohiks keegi kohe kindlasti ära kaotada, hoopis ühiskonda tuleks parandada! „Kui me kõik ahvatlused ära võtame, siis kaotame paljude inimeste õnne ka ära. See ei ole ju kasiinode süü, et inimesed seal käivad ning oma raha matavad, ühiskond on selles süüdi!“ leiab Krieger.

Erichi sõnul peaks riik hoopiski selle eest hoolitsema, et kasiinode süsteem oleks kontrolli all, lisades, et neid on läbi aegade seostatud kriminaalidega. Kui kasiinod ühtäkki ära kaotada, kas siis võiks arvata, et kriminaale jääks vähemaks? „Parem olgu säärane väline hiilgus meie riigi poolt kontrollitav ja las ta siis olla! Kasiinode kaotamine näiks ehk peaaegu sama  kui   lõhkuda  katki kõik peeglid.  Las inimene  vaatab end siis veeloigult, tunneks ennast hästi, arvates, et ta on ilus. Kasiinod on loomulikul teel ühskonda tekkinud, pole mõtet neid ebaloomulikul moel hävitama hakata,“ räägib Erich Buduaarile.

 

 

 
Autor: Annika Ülejõe, Buduaar.ee toimetaja