Erich Krieger: Loomulikult olen ma Eestis staar

Laulja Erich Krieger, kes on suur spordimees, leidis Buduaari jaoks oma trennipausist aega, et rääkida kuulsusest ja sellega kaasnevast tähelepanust. Krieger tunnistab ausalt, et Eestis on ta staar. "Olen esinenud erinevatel lavadel juba 25 aastat ning paljud eestlased teavad ja tunnevad mind. Loomulikult olen Eestis staar."

Laulja Erich Krieger, kes on suur spordimees, leidis Buduaari jaoks oma trennipausist aega, et rääkida kuulsusest ja sellega kaasnevast tähelepanust.

Krieger tunnistab ausalt, et Eestis on ta staar. "Olen esinenud erinevatel lavadel juba 25 aastat ning paljud eestlased teavad ja tunnevad mind. Loomulikult olen Eestis staar."

Teisalt ei pane ta end megastaari klassi, kuna meie muusikapublik on niivõrd väike. "Siin pole võimalik esineda mitmele miljonile, kuna meie rahvaarv on kahjuks väike."

Tänu oma ametile on muusik ümbritsetud tähelepanuga. "Kogu vastukaja, mis on seotud minu tööga, on alati positiivne. Juba minu amet nõuab seda, sest artist on oma elukutse ohver."

Puhkusel olles häirib teda äratundmine väga, kuna siis on kadunud tema eraelu privaatsus. "Puhates tahaksin rohkem olla koos oma lähedaste ning nendega aega veeta."

"Teinekord elukaaslasega välja minnes kulutan ma pool energiat teistega suheldes ning kannatavaks pooleks jääb tema. Õnneks on ta minust aru saanud ning me püüame koos sellest huumoriga üle olla.


/Marko Tubli/