Erik Nurm: Tallinna ja Londoni ööelu on nagu öö ja päev!

47 kommentaari
Erik Nurm: Tallinna ja Londoni ööelu on nagu öö ja päev!

Manhunt 2001 võitja Erik Nurm on hetkel ööklubi “Cathouse” teenindusjuht ja poole kohaga AS Suva ekspordi müügimanager. Erik on ka  endine BonBon’i floormanager ja Vabank’i teenindusjuht. Samuti töötas Erik mõnda aega ka ühes Londoni modelliagentuuris abimanagerina. Buduaar uuris, kuidas hindab ta Tallinna ööelu pärast 5 aastat Londonis elamist.  

Manhunt 2001 võitja Erik Nurm on hetkel ööklubi “Cathouse” teenindusjuht ja poole kohaga AS Suva ekspordi müügimanager. Erik on ka  endine BonBon’i floormanager ja Vabank’i teenindusjuht. Samuti töötas Erik mõnda aega ka ühes Londoni modelliagentuuris abimanagerina. Buduaar uuris, kuidas hindab ta Tallinna ööelu pärast viit aastat Londonis elamist.

“Tallinna ja Londoni ööelu on nagu öö ja päev! Londoni võlu peitub muidugi selles, et iga nädal on toimumas paljude etniliste gruppide üritusi”, vastab Erik. “Näiteks Tallinnas ikka naljalt ainukese valge poisina suurele Iraani klubiüritusele ei satu. Logistiliselt on Tallinnas muidugi kergem ringi liikuda. Londonis reede õhtul üle kahe klubi tavaliselt siiski ei külastata, hoolimata sellest, et taolisi kohti seal mitu tuhat.. Üldjuhul peab ikkagi omal nahal seda elu kogema. Ka minu viis aastat seal kohapeal hakkas lõpus juba väsitavaks muutuma, seega kõigega harjub ja eelistused muutuvad vastavalt.”

Siiski nendib Erik Nurm, et Tallinnas on vürtsikaid kohti piisavalt, kuhu nädalavahetusel minna. Oleks vaid eestlaste arusaamad heast teenindusest sarnased teistele Lääne-Euroopa riikidele, siis võiks Tallinn ja Eesti märksa suuremat populaarsust koguda. Lemmikkokteiliks on tal “Old Fashioned” Glenfiddich 18’ga. Aga korralikult valmistades läheb vähemalt 5 minutit tegemiseks, seega tavaliselt ei tülita kohalikke baarmane selle sooviga.

 

Buduaar.ee