Esilinastub kauaoodatud “Kormoranid ehk Nahkpükse ei pesta”!

Juba 17. märtsil ehk loetud päevade pärast esilinastub film, mis ennetavalt on paljude poolt tituleeritud aasta parimaks filmiks - "Kormoranid ehk Nahkpükse ei pesta". Üsna pea saab igaüks ise otsustada, kas film vastab etteruttavalt pandud kõlavale tiitlile. Buduaari värskes kevadnumbris räägib "Kormoranide" filmist lähemalt naispeosatäitja Elina Pähklimägi.

Juba 17. märtsil ehk loetud päevade pärast esilinastub film, mis ennetavalt on paljude poolt tituleeritud aasta parimaks filmiks – “Kormoranid ehk Nahkpükse ei pesta”. Üsna pea saab igaüks ise otsustada, kas film vastab etteruttavalt pandud kõlavale tiitlile. Buduaari värskes kevadnumbris räägib “Kormoranide” filmist lähemalt naispeosatäitja Elina Pähklimägi.

Milline roll on sul märtsis esilinastuvas komöödiafilmis “Kormoranid ehk Nahkpükse ei pesta“?
Ma kehastan noort isepäist Liisit, kelle teed ristuvad endast 30 aastat vanema mehega, kelle õllekõht, nahkpüksid ja kodukootud Harley tekitavad naises tugevaid emotsioone – milliseid, see selgub filmis.

Öeldakse, et sellest filmist saab 2011. aasta parim eesti film. Jaga meiega, millest see film räägib.  Ei taha vaatajate jaoks midagi ära rikkuda. See räägib unistustest, armastusest ja rock’n’rollist.

Kui palju aega kulus sul selle filmi peale? Kas sul olid nn non-stop võtted iga päev või jõudsid filmi kõrvalt ka muude asjadega tegelda? “Kormorane“ filmiti ligi kaks kuud. Mina olin platsil kümnel päeval. Suvesse mahtus ka üks suvelavastus ja seriaalivõtted. Võttemeeskonna jaoks oli küll tegemist väga pingelise perioodiga. 

Loe lähemalt “Kormoranidest” ja Elinast Buduaari värskest kevadnumbrist! Kindlasti mine ka kinno uut filmi vaatama!

Ajakiri Buduaar kevad 2011