Eva Longoria ja Victoria Beckham on suured sõbrannad

Victoria Beckhamiga (33), kes juba mõni aeg tagasi Londonist Los Angelese kolis, soovivad sõbrannad olla paljud A-listi kuulsused. Lisaks Katie Holmsile on Victoria heaks sõbrannaks nüüd ka Eva Longoria.
Hiljuti nähti Evat ja Victoriat Los Angeleses koos šoppamas. Lisaks
kõigele muule, nähti neid koos sekspoodidega tutvumas, vahendab
Entertainmentnews.

Victoria Beckhamiga (33), kes juba mõni aeg tagasi Londonist Los Angelese kolis, soovivad sõbrannad olla paljud A-listi kuulsused. Lisaks Katie Holmsile on Victoria heaks sõbrannaks nüüd ka Eva Longoria. Hiljuti nähti Evat ja Victoriat Los Angeleses koos šoppamas. Lisaks kõigele muule, nähti neid koos sekspoodidega tutvumas, vahendab Entertainmentnews.

"Meeleheitel koduperenaiste" staar Eva Longoria, kes on abielus korvpallur Tony Parkeriga, viis Spice Girlsi laulja seksmänguasju ostma, kirjutab ka FemaleFirst. "Eva on Victoriale Hollywoodis suunda näidanud, juhatades ta parimate kosmeetikute, vahatajate, pesupoodide ja seksmänguasjade juurde. Usun, et Davidit ootab meeldiv üllatus," rääkis üks Longoria sõbranna, sest Victoriat nähti hiljuti Los Angelese sekspoes Pleasure Chest massaažitarvikuid ja vibreerivat nukku soetamas.

 

Pilt: AOP

/Toimetas: Helena-Reet Ennet/