Eva Longoria on salasuitsetaja

NY Daily News avaldas fotod, millel armastatud näitlejanna Eva Longoria jäi suitsetades paparazzo kaamerasilma ette. Vaatamata sellele, et kaunitari jälitavad kaamerad iga päev, on ta suutnud on saladust avalikkuse eest varjata ja on vaid paaril korral suitsuga pildile jäänud. Kes oleks võinud arvata, et see imekaunis ja  tervislikke eluviise järgiv näitlejanna suitsetab! “Eva on teadlikult vältinud suitsuga pildilejäämist, ta vihkab seda,” teab väita Frank Navarre, kollase veebilehe X-17 omanik ja lisab, et väga väga paljud Hollywoodi staarid suitsetavad, eriti just noorem põlvkond.

NY Daily News avaldas fotod, millel armastatud näitlejanna Eva Longoria jäi suitsetades paparazzo kaamerapilgu ette. Vaatamata sellele, et kaunitari jälitavad kaamerad iga päev, on ta suutnud on saladust avalikkuse eest varjata ja on vaid paaril korral suitsuga pildile jäänud.  Kes oleks võinud arvata, et see imekaunis ja  tervislikke eluviise järgiv näitlejanna suitsetab! “Eva on teadlikult vältinud suitsuga pildilejäämist, ta vihkab seda,” teab väita Frank Navarre, kollase veebilehe X-17 omanik. Ta lisab, et väga-väga paljud Hollywoodi staarid suitsetavad, eriti just noorem põlvkond.

Eva pole siiski ainus staar, kes suitsetamist häbeneb. Sel suvel jättis suitsetamise maha näitlejanna Anne Hathaway, kes tunnistas, et häbenes ja varjas on sõltuvust. Suitsetaja oli ka Ashlee Simpson, kuid tema lõpetas selle beebiootele jäädes. Aastaid varjas oma suitsetamist ka praeguseks juba avalik suitsetaja Katherine Hiegl.

Ameerika tunnustatud mainekujundaja Antonia Russo arvab, et suitsetamine on tabu ja see on igati loomulik, et näitlejad seda varjavad. “Paljude jaoks on suitsetamine justkui märk sellest, et inimene ei hooli oma tervisest.”