Eva Vaino: soojade ilmade saabumisega avaneb veinipudeleid üha enam

2 kommentaari
Eva Vaino: soojade ilmade saabumisega avaneb veinipudeleid üha enam

Eva Vaino on mitmekülgne laulja, muusikakirjutaja ja sõnade autor, kes kaunistab oma häälega Eesti kõige vingemat elektronmuusikabändi Tiger Milki! Eva poseeris ka Buduaari talvenumbri esikaanel, lisaks osaleb Eva telesaates “Staarid veinimõisas”, mis praegu TV3 ekraanil jookseb.  Buduaar uuris Eva käest, mida uut ta veinimõisas elades õppis, milline on Eva suhe alkoholiga tavaelus ja kas ta saates osalemise juures midagi ka kahetseb!

Eva Vaino on mitmekülgne laulja, muusikakirjutaja ja sõnade autor, kes kaunistab oma häälega Eesti kõige vingemat elektronmuusikabändi Tiger Milki! Eva poseeris ka Buduaari talvenumbri esikaanel, lisaks osaleb Eva telesaates “Staarid veinimõisas”, mis praegu TV3 ekraanil jookseb. 

Buduaar uuris Eva käest, mida uut ta veinimõisas elades õppis, milline on Eva suhe alkoholiga tavaelus ja kas ta saates osalemise juures midagi ka kahetseb!

Eva tunnistab, et saates osalemine õpetas talle gastronoomia vallas nii mõndagi huvitavat. “Õppisin saates veinide kohta päris palju uut, alustades kasvõi sellest, mille järgi Prantsuse veine üldse valida, lõpetades veini ja toidu sobitamisega. Ma arvan, et minu maitse veinide osas on ka pärast saadet enam-vähem samaks jäänud, aga tõesti valisin varem pigem teiste maade veine, nüüd julgen mõnikord ka prantslase korvi pista,” tõdeb Eva.

Mis aga tavaelus alkoholi tarbimisse puutub, siis õhtusöögi kõrvale on Eva alati hea meelega veini joonud. “Muidugi teeme kodus aeg-ajalt õhtusöögi kõrvale mõne põneva veini lahti ja miskipärast on nii, et just soojade ilmade saabudes avaneb neid veinipudeleid üha enam. Samas, kui mul on parasjagu trennihooaeg ja palju tööd, siis pigem loobun üldse alkoholist,” räägib Eva.

Kui varem käis Eva ööklubides ning jõi ka kokteile, siis viimastel aastatel on ta praktiliselt ainult veini peale üle läinud. “Ma ei ole ammu enam kuigi suur klubihunt, seega rummkoola ja muud sarnased kokteilid on kuidagi minevikku jäänud. Samas pean tunnistama, et olen alati nõus proovima kõikvõimalikke uusi ja põnevaid kokteile, olgu kasvõi vihmavarjude ja säraküünaldega,” tõdeb Eva, kes puht sportlikust huvist armastab uusi jooke alati proovida.

Veinimõisa saadet vaadates võis jääda mulje, et Eval on Merlyn Uusküla vastu vimm. Kuidas Eva seda kommenteerib? “Meil pole Merlyniga mingit konflikti olnud,” ütleb Eva otse välja. 

Kui Eval oleks võimalus ajas tagasi minna ja midagi saates tehtut muuta, siis mida ta muudaks? “Saate salvestus sattus juhuslikult mulle emotsionaalselt raskele perioodile. Oleksin hea meelega läinud sinna paremas meeleolus ja ehk oleksin isiklikus plaanis kogu seda seiklust rohkem nautinud,” tunnistab Eva.

Karin Karu