Evelyn Mikomägi: Elus lööb läbi inimene, kes on avatud ja suhtlusaldis!

15 kommentaari

Viimase Buduaari telesaate külaline Living Modelsi juht Evelyn Mikomägi on kokku puutunud sadade modellidega ja teab täpselt, millistel neidudel ja noormeestel on lootust läbi lüüa modellina. Evelyn arvab, et castingul jäävad ukse taha need, kellel on nii halb rüht kui ka liigne tagasihoidlikkus.  

Viimase Buduaari telesaate külaline Living Modelsi juht Evelyn Mikomägi on kokku puutunud sadade modellidega ja teab täpselt, millistel neidudel ja noormeestel on lootust läbi lüüa nii elus kui modellina. Evelyn arvab, et castingul jäävad ukse taha need, kellel on nii halb rüht kui ka liigne tagasihoidlikkus.

„Kui me tutvustame modelle näiteks välisagentuuridele ning modell tuleb ja on küürus selgaja, siis seda märgatakse kohe, kui ta ei ole esinduslik. Kõik, mis inimene endast välja kiirgab, seda pannakse tähele. Samuti, kui modell on liiga vaikne ja omaette, siis teda ei panda lihtsalt tähele,“ arvab modelliagentuuri juht.

„Elus lööb läbi inimene, kes on avatud, suhtlusaldis ja kes kiirgab välja sära, mis tema sees on. See kehtib kõikides eluvaldkondades, mitte vaid modellinduses!“

Evelyni meelest oli aga parim vaatajaküsimus see, et milline on tema lemmik modell Eestis? „Kõik Living Modelsi modellid on minu lemmikud. Me oleme kõik koos üks suur pere!"

Nagu Buduaari saates kombeks, peab saatekülaline kaasa tooma ka kingituse. Seekordne võitja sai Buduaar.ee veebis esitatud küsimuse eest auhinnaks fotosessiooni Evelyni ja tema elukaaslase fotostuudios.


Vaata kogu intervjuud SIIT:

/Buduaar.ee/

 

…………………………………….

AVATUD BEEBIBUDUAAR
– Persoonilood, beebipäevik, beebi- ja pereuudised, erinevad huvitavad
artiklid ja palju muud huvitavat! Tule vaata ja kommenteeri: http://www.buduaar.ee/beebi/. Iga nädal loosime välja ka auhindu lugejate ja kommenteerijate vahel!

…………………………………….