Evelyn Mikomägi kutsub üles aitama abivajajaid. FOTOD!

23 kommentaari
Evelyn Mikomägi kutsub üles aitama abivajajaid. FOTOD!

Töökas ning edukas ärinaine Evelyn Mikomägi on lahke südamega naine, kes annab igapäevaselt oma panuse abivajavatele kassidele. Nimelt aitab ta oma sushibaariga kasse, kellele antakse kalajääke.

Töökas ning edukas ärinaine Evelyn Mikomägi on lahke südamega naine, kes annab igapäevaselt oma panuse abivajavatele kassidele. Nimelt aitab ta oma sushibaariga kasse, kellele antakse kalajääke.
 
Idee sai alguse juba eelmisel kevadel, sellest ajast saati annab Evelyni sushibaar Sushi Cat  iga päev läbiküpsetatud kalajääke Kassiabile. „Neil oli abi vaja ja me saime aidata, kutsun ka teisi toitlustusasutusi üles oma toidujääke abivajajatele andma – varjupaiga loomadele, kodututele inimestele,“ paneb Evelyn teistele südamele.
 
Evelynil on ka endal stuudio-kodus kaks mustvalget kirjut kassi. Vanema, Minsise, võttis tema mees Rootsist kaasa, kui kolis Eestisse, teise lapsendasid nad tuttava pere käest. Kuigi kassid on pärit erinevatest pesakondadest, ei ole nende vahel kaklusi. „Nad on väga lähedased, nagu ema ja tütar, magavad teineteise kaisus, pesevad teineteist ka.“
 
Evelyni sõnul saame kõik aidata abivajajaid, tuleb olla tähelepanelik ning vaadata üle oma võimalused. „Aidata saab seismajäänud riietega ja ka mänguasjadega, näiteks lastekodu lapsi, vaeseid peresid. Võib ise ühendust võtta erinevate heategevusorganisatsioonidega ja oma abi pakkuda, nemad teavad juba, kus seda kõige rohkem vaja on“ teab ta rääkida. Evelyn usub heasse karmasse, lisades: „Kui annad ja aitad abivajajaid, siis tuleb see ringiga sulle endale tagasi,“ räägib ta Buduaarile.
 
Asutused, kellele saate oma abi pakkuda:
 
Punane Rist – www.redcross.ee
Unicef Eesti – www.unicef.ee
Varjupaigad üle Eesti leiate siit: www.pets.ee
 
 
Autor: Annika Ülejõe, Buduaar.ee toimetaja