Evelyn Mikomägi on beebiootel

23 kommentaari

Ettevõtja ja teleshow ”Laulud tähtedega” osaline Evelyn Mikomägi ootab last. ”Peale 10-aastat kooselu võtsime kevadel elukaaslasega vastu ühise otsuse, et oleme valmis pere suurendama. Laps peaks sündima märtsi teises pooles. Vaatab, kas tuleb jäär või kala nagu mina,” räägib Evelyn Buduaarile.

Ettevõtja ja teleshow ”Laulud tähtedega” osaline Evelyn Mikomägi ootab last. ”Peale 10-aastat kooselu võtsime kevadel elukaaslasega vastu ühise otsuse, et oleme valmis pere suurendama. Laps peaks sündima märtsi teises pooles. Vaatab, kas tuleb jäär või kala nagu mina,” räägib Evelyn Buduaarile.

Uudis tuli perele ootamatult. Elukaaslane Svenne Englund oli väga üllatunud nagu minagi, et nii kiiresti kõik juhtus. ”Me ei jõua ära oodata lapse ilmaletulekut,” on Evelyn väga rõõmsameelne ja positiivselt häälestatud.

Samuti on noored armastajad mõelnud lapse nime peale, kuid ennekõike tahaksid nad lapse soo kindlaks teha ja seejärel loomulikult teda ennast näha.

”Lapseootusest teada saades, olin üliõnnelik, et see kõik on üldse võimalik. Usun, et järeltulija saamine on igale inimesele üks elu olulisemaid missioone.
Loodan, et laps toob mu tempokasse elurütmi rahu ja tasakaalu,” loodab imekaunis Evelyn.

 

Leemet Prits

Buduaar.ee Tegevtoimetaja