Evelyn Sepp lubab suvel etteplaanimata “hullusi” korda saata

Evelyn Sepp lubab suvel etteplaanimata “hullusi” korda saata

Buduaar uuris, millised on kauni naispoliitiku Evelyn Sepa suveplaanid.

Buduaar uuris, millised on särtsaka naispoliitiku Evelyn Sepa suveplaanid.

Millised on teie plaanid suveks?

Mõistagi pisut puhata ja tavalisest töörütmist välja murda. Õnneks ootab ees pea kaks nädalat Roomas, kus saab kaasa elada Eesti ujujatele. Nimelt toimuvad seal 26. juuli kuni 2.august maailmameistrivõistlused. Ja eks ole ka selleks aega varutud, et mõni etteplaanimata “hullus” korda saata.

Millisele suvel toimuvale üritusele te kindlasti lähete?

Selle suve must go on 3 M-i: Moby, Mumiy Troll ja Madonna. Nende muusikapidude korraldajatele peaks medali andma. Kõigi poliitiliste lolluste kiuste on vähemalt Madonna see täht, tänu kelle kontserdile müüakse täis kõik Tallinna hotellid ning kindlustatakse transpordi-, toitlustus- ja kõik muud teenindusasutused ilmselt selle aasta parima teenistusvõimalusega.

Ja tulgu nüüd keegi rääkima, et Eesti ja meie inimesed ei vaja seda raha. Ja et üldse, tegemist on popkultuuri nähtusega, mis on madal ja mage ning võikski parem olemata olla. Umbes sellist retoorikat lubavad endale nii mõnedki tarkpead vabariigi valitsusest …

Aga mõistagi on ka muid vahvaid asju, mida teha ja kohti-üritusi kuhu minna. Nagu ikka, kõiki häid asju ei pea ette planeerima, vaid need juhtuvad meiega ise!

Parim viis, kuidas suvel lõõgastuda ja pingeid maandada?

Tegelikult ei ole lõõgastuda ja pingeid vaja maandada ju ainult suvel. Seetõttu pole mul selleks ka mingit erilist suveretsepti. Olenemata aastaajast, on lõõgastumiseks parim viis teha lustiga neid asju, mis parasjagu põhitegevusele vaheldust pakuvad. Loomulikult kuuluvad sinna hulka head sõbrad, sport ja korralik uni.

On teil mõni suvine hobi või ilurituaal?

Kuna ma eriline rannas päikese käes magaja ei ole, siis teen enamasti ikka neid asju, mille järgi parasjagu tahtmine tekib ja mida ilmaolukord ei sega. Kui tahan, lähen mere äärde või metsa ja tennis on ka asi, mida aastaaegade vaheldumine kuidagi ei sega.

Teie lemmikpaik Eestis, kus suve veeta?

Sellist eriti nostalgilist kohta mul ei ole. Küll eelistan üldisemalt Põhjarannikut ja Lahemaad. Seal lihtsalt on hea!
 
Parim nipp, kuidas suvel rõõmus püsida ongi lihtsalt saada rohkem päikest ja valgust, kui mõnel muul aastaajal siinkandis on võimalik. Ülejäänu on niikuinii kinni mõtlemises ja ellusuhtumises …

 

Anu Lohk

Budaar.ee