Evelyn Sepp: ma ei pea oma riietusega kellelegi midagi tõestama

47 kommentaari
Evelyn Sepp: ma ei pea oma riietusega kellelegi midagi tõestama

Evelyn Sepp on töötanud Riigikogu Eesti Keskerakonna fraktsiooni nõunikuna ning ka Keskerakonna infojuhina. Sepp on nii Eesti Ujumisliidu kui ka Eesti Võitlusspordi Ühenduse president ning värske Tallinna Linnavolikogu liige. Evelyn kogus tuntust osaledes  telesaadetes “Tantsud Tähtedega” ja “Laulud Tähtedega”. Evelyn rääkis Buduaarile, et on jõudnud sinnamaale, kus ta ei pea kellelegi oma riietusega midagi tõestama! Tema riidekapis on aga kõige suurem osakaal erinevatel kleitidel.  

Evelyn Sepp on töötanud Riigikogu Eesti Keskerakonna fraktsiooni nõunikuna ning ka Keskerakonna infojuhina. Sepp on nii Eesti Ujumisliidu kui ka Eesti Võitlusspordi Ühenduse president ning värske Tallinna Linnavolikogu liige. Tegus naine kogus tuntust osaledes  telesaadetes “Tantsud Tähtedega” ja “Laulud Tähtedega”. Buduaarile rääkis ta, et on jõudnud sinnamaale, kus ta ei pea kellelegi oma riietusega midagi tõestama! Tema riidekapis on aga kõige suurem osakaal erinevatel kleitidel.

Evelyni riietusstiil on enamasti praktiline ja smart casual, kuid kui vaja, kannab ta välja ka galakleidi. “Olen riietumise küsimustes üdini praktiline ja igapäevane stiil on smart casual, või isegi ainult casual. Olen lihtsalt jõudnud elus sinnamaani, et ei pea oma riietumisstiiliga kellelegi midagi tõestama. Saan suurepäraselt hakkama nii nõudlike galakleitide kui väga-väga lihtsate asjade kandmise ja eriti nende väljakandmisega,” arvab ta. “Stiili mõttes ei jäljenda ma kedagi. Nagu ei püüa ma ka muus mõttes elada kellegi teise elu. Mood on mäng ja selle mängu reegleid tunnen ma päris hästi. Lõppude-lõpuks on riided kest ja vorm ning kui sisu on särisev, siis võid ka tavalistes dressides näha välja muljetavaldav!” usub Sepp.

Mida leidub kauni naise riidekapis aga enim? “Ilmselt kleite: gala-, kokteili-, tantsu-, tennise-, igapäeva- ja muidu kleite. Kleit on lihtsalt väga naiselik riideese. Brändidest on mu lemmikuteks pigem ajastuvälised klassikud. Kui ma mõtlen üliluksuslike kleitide peale, siis meenub esimesena Elie Saab, kui moodsa klassika peale, siis näiteks Giorgio Armani jpt. Kuid ka Eesti moekunstnikel pole midagi häbeneda. On üksjagu geniaalsust ja suurepärast käsitööoskust ja see on kokku väga tore kooslus,” arutleb ta.

Tene Sommer

 

Sarnased artiklid