Evelyn Sepp: “Võtan aega kuninglikuks laisklemiseks!”

Evelyn Sepp: “Võtan aega kuninglikuks laisklemiseks!”

Evelyn Sepp on töötanud Riigikogu Eesti Keskerakonna fraktsiooni nõunikuna ning ka Keskerakonna infojuhina. Alates 2008. aasta oktoobrist on Evelyn Sepp Eesti Ujumisliidu president. Ta on ka Eesti Võitlusspordi Ühenduse president ning Tallinna linnavalitsuse kuritegevuse komisjoni liige. Evelyn on ka olnud IX, X ja XI Riigikogu liige ning ta on ka Riigikogu põhiseaduskomisjoni aseesimees. Aastal 2008 osales Evelyn Sepp saates “Tantsud Tähtedega” ning sel aastal koos Margus Vaheriga ka saates “Laulud Tähtedega”. Buduaar uuris tegusalt naiselt, kuidas ta vaba aega veedab ja millised on ta suveplaanid. Evelyn Sepp on üks õnnelikke, kes on suutnud ühendada töö ja hobi:”Mulle meeldivad lihtsad asjad. Hea seltskond, kaunid kunstid ja sport. Õnneks olen enamiku neist suutnud siduda ka oma töiste kohustustega ja see teeb topeltrõõmu,” räägib Evelyn. „Poliitik pole amet. Poliitika on lihtsalt viis kokku siduda isiklikud tõekspidamised-väärtushinnangud erinevates eluvaldkondades kogutud teadmiste-kogemuste ja missiooniga. Kui see loomulikult ikka olemas on. Seega üsna mitmekülgse inimesena näen end nii või teisiti inimeste keskel ja palju suhtlemist nõudval tööl,” seletab Evelyn oma ametivalikut.     

Evelyn Sepp on töötanud Riigikogu Eesti Keskerakonna fraktsiooni nõunikuna ning ka Keskerakonna infojuhina. Alates 2008. aasta oktoobrist on Evelyn Sepp Eesti Ujumisliidu president. Ta on ka Eesti Võitlusspordi Ühenduse president ning Tallinna linnavalitsuse kuritegevuse komisjoni liige. Evelyn on ka olnud IX, X ja XI Riigikogu liige ning ta on ka Riigikogu põhiseaduskomisjoni aseesimees. Aastal 2008 osales Evelyn Sepp saates “Tantsud Tähtedega” ning sel aastal koos Margus Vaheriga ka saates “Laulud Tähtedega”. Buduaar uuris tegusalt naiselt,millega ta vabal ajal tegeleb ja millised on ta suveplaanid.

Evelyn Sepp on üks õnnelikke, kes on suutnud ühendada töö ja hobi:”Mulle meeldivad lihtsad asjad. Hea seltskond, kaunid kunstid ja sport. Õnneks olen enamiku neist suutnud siduda ka oma töiste kohustustega ja see teeb topeltrõõmu,” räägib Evelyn. “Poliitik pole amet. Poliitika on lihtsalt viis kokku siduda isiklikud tõekspidamised-väärtushinnangud erinevates eluvaldkondades kogutud teadmiste-kogemuste ja missiooniga. Kui see loomulikult ikka olemas on. Seega üsna mitmekülgse inimesena näen end nii või teisiti inimeste keskel ja palju suhtlemist nõudval tööl,” seletab Evelyn oma ametivalikut. 

Sellele, kas naisena poliitikas ka kergem läbi on lüüa kui meestel, vastab Evelyn nii:”Peamine on see, kuidas sa ise ennast selles defineerid – objekti või subjektina. Sellest sõltub ka see, millist koormat kanda tuleb ja kas see ka kuhugi välja viib. Rongi sabas on alati lihtsam loksuda, aga kui see rong padrikusse põrutab, ei  ole sul ka mingit võimalust selle eest põgeneda. Rongi juhitakse ikka vedurist.“ 

Kuna Evelyn ei tööta kellast kellani, siis vaba aja mõiste on tema jaoks võõras:”Olen aja jooksul õppinud oma aega pisutki planeerima ning enamiku asju, millega tegelen, teen ma rõõmu ja vaba tahte alusel. Seega vaheldub minu jaoks lihtsalt üks tegevus teisega. Ja kui see kõik tõesti ära väsitab, mida ju ka vahel juhtub, siis ma võtan aega kuninglikuks laisklemiseks. Ühesõnaga ei tee mitte midagi ja magan tasa magamata unetunde või magan neid ette,”jutustab Evelyn oma puhkeajast.

Suveplaanidesse Evelynil palju puhkust ei mahu:”Kuulun nende inimeste kilda, kes ei oska päriselt jalad seina peal puhata ja nii pole ma eriti spaa- või puhkusereise hinnata osanud. Maksimaalselt pikk nädalalõpp ja kõik. Seega möödub suvi tavapäraselt lihtsalt aktiivselt nagu alati. Ees ootab uhke Eesti 100. ujumissuvi, mis pakub kaasaelamise ja kaasalöömise rõõmu nii spordisõbrale kui ka harrastusujujale. Peaasi, et inimesed hoiaks suvel veekogude ääres südame sooja, kuid pea külma ning ka oma kaaslased joone peal. Vesi on sõber ainult siis, kui sa temasse lugupidavalt suhtud!“ ütleb Evelyn.

 

 

Buduaar.ee