“Evian SM 2013” võitja Hanna Brita Luts soovitab

6 kommentaari
“Evian SM 2013” võitja Hanna Brita Luts soovitab

Juunis kuulutab Buduaar koos evian®-iga taasavatuks suure hobimodelli otsingu võistluse, mis leiab aset juba neljandat aastat järjest. Tänu sellele kaunitaride seas populaarsele võistlusele oleme üle Eesti üles leidnud just need kõige säravamad ja kaunimad tütarlapsed, kellega koos oleme saanud läbi viia Buduaari ajakirja fotosessioone ning keda kaasata moeürituste modellideks ning säravateks promotüdrukuteks.

Juunis kuulutab Buduaar koos evian®-iga taasavatuks suure hobimodelli otsingu võistluse, mis leiab aset juba neljandat aastat järjest. Tänu sellele kaunitaride seas populaarsele võistlusele oleme üle Eesti üles leidnud just need kõige säravamad ja kenamad tütarlapsed, kellega koos oleme saanud läbi viia Buduaari ajakirja fotosessioone ning keda kaasata moeürituste modellideks ning toredateks promotüdrukuteks.

Suve keskel annab “Evian Summer Model 2013” kroonitud Hanna Brita Luts (19) oma tiitli üle uuele kaunitarile. Vestlesime Hanna Britaga, kes praegu meie kõige säravama ja kaunima hobimodelli tiitlit kannab, teemadel kuidas ta elu peale võitu on läinud ja mida ta soovitaks tüdrukutele, kes kaaluvad sel aastal kandideerimast.

Mis oli Sulle “Evian Summer Model 2013” võistluselt enam meeldejäävaks?

Kõige meeldejäävam oli muidugi Evian SM finaali päev Pärnu rannas. Alustades sellest, et jäin bussist maha, ja jõudsin proovidesse hiljem ja lõpetades sellega, et mind võitjaks kuulutati. See päev oli väga teguderohke, koos toredate inimestega. Kõikide osalejatega saime väga hästi läbi ja olen saanud ka väga häid uusi sõpru, kellega suhtlen siiani. Võistlus on andnud mulle rohkem enesekindlust, palju uusi modellitöö pakkumisi, olen saanud teenida ka lisaraha ning elu on üldse palju huvitavamaks muutunud. Kõiki tööpakkumisi pole ma siiski saanud vastu võtta ja üks  meeldejäävaim modellitöö pärast tiitlivõitu on olnud Buduaari Fashion Nighti pesushows üles astumine Lounge Deja Vu-s. Pesumodellina ma varem ei olnud esinenud ja see oli mulle väljakutseks.

Millised sinu tulevikuplaanid?

Hetkel lõpetan gümnaasiumit ja lisaks püüan ka igapäevasel teha nii palju trenni kui võimalik. Pärast gümnaasiumi lõpetamist on mul mõningad plaanid, kuid kõik veel siiski ka lahtine. Eks jään põnevusega ootama, mis elu mulle toob.

Kuidas läks sinu peaauhinna võidureis Pariisi?

Evian® vee poolt välja pandud peaauhinna võidureisil Pariisis käisin koos emaga. Mõlemal oli see esimene kord Pariisis viibida ja seega oli meil reis väga huvitav ja teguderohke, kuna avastamist oli palju. Pariis meeldis meile väga ja kohe esimesel päeval sattusime nn suurlinna vaimustusse. Käisime ära ka Montmartreis, mis on tuntud kui kunstnike piirkond. Need väiksed tänavad, natukene lagunenud majad, kus olid pisikesed kohvikud oma hurmavate lõhnadega, see oli väärt kogemus, väga äge. Ööbisime kohe kesklinnas, mis andis ka võimaluse peaaegu igale poole jala minna ja näha ka kõike muud peale vaatamisväärsuste. Ka Prantsuse köök oli võrratu ja nautisime seda täiel rinnal, proovides igasuguseid erinevaid hõrgutisi.

Minu soovitus on kõikidele ilusatele ja julgetele tüdrukutele, et võtke kindlasti sellel suvel “Evian Summer Model” konkursist osa, sest see on väga tore ja väärt kogemus! Kaotada pole midagi, pigem suurendate enesekindlust, saate uusi häid sõpru ja palju erinevaid modellitöö pakkumisi.

Vaata allpoolt suvise modelliürituse pildimeenutusi, Hanna Brita ja Buduaari ühiseid modellitöid ja tema reisigaleriid.

 

Krista Maldur

Sarnased artiklid