Evian Summer Model 2011 võistlusgalerii!

30 kommentaari
Evian Summer Model 2011 võistlusgalerii!

Evian Summer Model 2011 on välja selgitanud nii võitja kui ka erinevate voorude parimad. Modellitöö osadeks on lisaks ilus ja julge olemisele ka tehnilise poole tundmine. Kuidas poseerida, kuidas liikuda ja kuidas väljendada oma kehakeele ja sõnadega toote headust, mille reklaaminägu sa oled. Seepärast anti reedel, 29. juulil välja eritiitleid ja auhindu, milleks üks oli parim FOTOMODELL.

Reedel, 29. juulil toimus Pärnu ööklubis Sugar suur Evian Summer Model 2011 finaalvõistlus, kus publiku ja žürii ees astusid üles kümme Eesti säravaimat tüdrukut. Lisaks luksuslike toodetega kingikottidele ootab võistluse võitjat ees Buduaari moekaadrites modellitöö ning Eviani poolt moemekasse ja Eviani vee kodumaa pealinna Pariisi sõit.

Tüdrukud pandi proovile paljudes võistlusvoorudes ülesannetega, mida modellitöös eeldatakse. Võistlus algas Sugari terrassil  Evian Tour de Dance treeningstiili looja Kersti Murumägi tantsuvooruga. Žürii hindas seda, kes finalistidest kõige kiiremini omandas keerukad tantsuliigutused, ja seda, kes said väikestest vigadest kiiresti uuesti end tantsurütmi tagasi. Sugari ööklubis sees toimus veel kolm vooru. Eviani veepudeliga poseerimine reklaamfotoks, catwalk valgete Naomi kaupluste kleitidega ja Wella Professionals trendisoengutega ning viimaseks vooruks oli telereklaamklipi ülesanne. Tüdrukud said vahetult enne lavale astumist loosi teel toote, mille nad pidid telereklaamina võimalikult hästi publikule maha müüma.

Eviani esindaja poolt valiti “Evian Summer Model 2011” peaauhinna võitjaks MARI-LIIS SUVI.

Toetajad valisid ka iga vooru võitja, kellega hakatakse lähimas tulevikus reklaamikoostööd tegema. Tiitlid võitsid:
Maris Ruus – FOTOMODELL
Elena Ernits – LAVAMODELL
Mari-Liis Kobakene – TELEMODELL

 

Võitja Mari-Liis Suvi on finalist, kes oli kõikides voorudes stabiiliselt hästi esinenud ja kes oli kõige küpsem pingerikka modellitöö jaoks. Evian Summer Model 2011 esimodelli Mari-Liis Suvi ilu harmoneerus Eviani vee puhtusega, ta oli parim tantsuvooru esineja, suurepärane suhtleja ja modell, kellega sooviks iga moe- ja ilubränd koostööd teha. Mari-Liisi kontoga saab tutvuda SIIN Intervjuu võitjaga üsna pea!

Peo GALERII leiate siit