Evian Summer Model 2012 finalistide esimene modellitöö! Galerii

59 kommentaari
Evian Summer Model 2012 finalistide esimene modellitöö! Galerii

Sel kolmapäeval said Evian Summer Model 2012 konkursi finalistid modellitööga esimesed katsetused teha. Tüdrukud veetsid päeva fotostuudios Eviani reklaampilte tehes.

Kolmapäeval saabusid Tallinna kõik kümme Evian Summer Model 2012 finalisti, et oma esimese modellitöö peaproov teha. Ülesandeks oli Eviani vee reklaamfotole poseerimine.

Päev möödus fotograaf Janne Luigla fotostuudios, mis asub Nõmme taga Tähetorni bussipeatuse läheduses ja kuhu, peab tõdema, ei olnud just mitte kõige kergem teed leida.

Toreda, meeldiva ja oma ala absoluutse profi fotograaf Janne Luigla kommentaariks oli, et tüdrukud olid kõik väga fotogeenilised: „Uskuge mind, ma olen palju erinevaid missikandidaate, modelle ja iludusvõistluse tüdrukuid pildistanud ja nii kiiresti õigeid pilte pole ma kunagi kätte saanud.“

Meie armas meikar Ave Kullamäe Avely Ilusalongist ütles meile, et hästi lihtne oli meikida tüdrukuid, kelles on nii suur sisemine sära ja muidugi lisaks ka see, et tegemist oli ilusate ja noorte naistega.

Buduaari esindajana sooviksin lisada, et need kenad ja säravad tüdrukud, kes pääsesid finaali, olid kõik eranditult hästi meeldivad, nendega oli huvitav ja kerge suhelda. Tuleb ilmselt pingeline võistlus, sest võitjat ei oska kohe kuidagi välja sõeluda, ja eks võistlusvoorud näitavad, kes on lõpuks parim. Hea, et seda otsutsab Eviani-poolne žürii.

Vaata ka allolevat reklaamfotode galeriid, tule ise kohale ning aita valida publiku lemmikut.
Jääme ootama siin kommentaarides ka Sinu arvamust, kuidas tüdrukud esimese tööga hakkama said.

Laupäeval, 28. juulil jõuab hobimodellide konkurss Evian Summer Model 2012 Pärnu ööklubis Sugar säravalt finišisse. Kohtumiseni!

Krista Maldur