“Evian Summer Model 2013” võitja Hanna Brita Luts: jäin žüriile rohkem silma

“Evian Summer Model 2013” võitja Hanna Brita Luts: jäin žüriile rohkem silma

Laupäeval, 27. juulil toimus taaskord Evian Summer Model valimine, mida Buduaar juba mitmendat suve järjest korraldab. Sel korral osutus võitjaks kaunis Hanna Brita Luts, kelle sõnul tuli võit väga ootamatult. Buduaar rääkis Hanna Britaga konkursist lähemalt.

Laupäeval, 27. juulil toimus taaskord “Evian Summer Model” valimine, mida Buduaar juba mitmendat suve järjest korraldab. Sel korral osutus võitjaks kaunis Hanna Brita Luts, kelle sõnul tuli võit väga ootamatult. Buduaar rääkis Hanna Britaga konkursist lähemalt.

Miks Hanna Brita konkursile kandideeris – oli see tema enda otsus? “Aga miks ka mitte? Tore on ennast vahel natukene proovile panna ja  kuna olen noor, siis ongi õige aeg selliste asjade ära proovimiseks. Lisaks muidugi see, et kuulsin tuttavatelt selle konkursi kohta väga positiivseid kommentaare ja muidugi need auhinnad – kellele siis ei meeldiks auhindu saada,” ütleb Hanna Brita naerdes ning jätkab teemal, mida uut ja huvitavat konkursil osalemine talle õpetas: “Kindlasti sain juurde palju enesekindlust ja muidugi palju uusi toredaid tuttavaid.”

Mis aga võitu puutub, siis see tuli Hanna Britale üllatusena. Miks? “Samas eks ma sisimas kindlasti lootsin, et võidan, kuid siiski tuli see mulle suure üllatusena, sest selle aasta konkurents oli tõesti väga tugev,” tõdeb Hanna Brita, kelle silmis oleksid kõik teised üheksa kandidaati võitu väärinud. “Ma ütlen ausalt, et kõik üheksa tüdrukut olid võitu väärt, olime ju nii kaugele jõudnud ja selle nimel palju vaeva näinud. Aga eks mõned tüdrukud jäid teistest rohkem silma… Siiski viimase hetkeni ei osanud minu küll ennustada, kes selle aasta võitja on,” muigab Hanna Brita.

Aga mida arvab Hanna Brita ise – miks žürii just tema võitjaks valis? Mille poolest ta teistest parem oli? “Võib-olla jäin teistest tüdrukutest žüriile rohkem silma, tean et võitjat ei olnud kerge valida, kuna olime siiski üpris tasavägised. Seetõttu on võit minu jaoks eriti magus,” tunnistab Hanna Brita, et võidu üle on tal otseloomulikult ülimalt hea meel.

Vaata allpool ka pilte Hanna Britast!