Ewan McGregor kartis, et ohjeldamatu pidutsemine tapab ta

Ewan McGregor kartis, et ohjeldamatu pidutsemine tapab ta

„Inglid ja deemonid“ staar Ewan McGregor pidas maha ränga võitluse oma isiklike deemonite – suitsetamise ja alkoholiga – kuna kartis, et peolooma elustiil viib ta peagi hauda, kirjutab Men´s Health.  

„Inglid ja deemonid“ staar Ewan McGregor on mees pidas maha ränga võitluse oma isiklike deemonite – suitsetamise ja alkoholiga – kuna kartis, et peolooma elustiil viib ta peagi hauda, kirjutab Men´s Health.

McGregor loobus alkoholist juba 9 aastat tagasi, kuna jõudis arusaamisele, et ei suuda oma joomist ja suitsetamist enam kontrollida. Mehe elu veeres pideva pidutsemise tõttu aina kiirenevas tempos allamäge. „Ma polnud selline inimene, kes suudab mõõdukalt juua või suitsetada. Ma sain aru, et need asjad tapavad mu. Hakkasin endale ette kujutama, kuidas arst ütleb mulle, et olen suitsetamisest kopsuvähi saanud või olen kohutavalt haige, sest olen nii palju joonud,“ räägib näitleja.

 38aastane Ewan, kellel on praeguseks oma naise Eva Mavrakisega kolm tütrekest, sai oma pahedega võitlemiseks jõudu ja tahtmist just isaks saades. Mehe sõnul on pere talle kõige tähtsam: „Kui kohutav oleks öelda oma naisele või lastele, et ma olen suremas, milegi pärast, mida ma oleks saanud vältida? Ma ei tahtnud olla selline mees.“ McGregor lisas, et pahedest võitu saamisel on kõige tähtsam oskus ja tahe öelda ei ning otsida abi.

 

Anu Lohk

Buduaar.ee