Fallen Angels’i promootor Jana Pulk: “Ilusa inimesega on alati nauditav suhelda!”

Fallen Angels’i promootor Jana Pulk: “Ilusa inimesega on alati nauditav suhelda!”

Jana Pulk on töötanud lounge Deja Vu programmi- ning marketingijuhina, Maret Soomi ja Heti Tulve elustiiliagentuuris Deluxe projektijuhina ning Schlössle Hotel Grupis müügidirektorina. Jana Pulk elas ka mõnda aega Hispaanias. Kuigi väiksena tahtis Jana saada missiks või loomaarstiks, tegeleb ta hoopis uute ürituskorraldus – ja turundusbrändide väljatöötamisega. Tema korraldatud on ka kuum sariüritus Fallen Angels. Buduaar uuris, kuidas Fallen Angels alguse sai, kas kaunitar on vallaline ning milliseid omadusi ta mehes enim hindab. Hispaaniast tagasi Eestisse tulles tekkis Janal soov luua klubiõhtu bränd. “Kui konseptsioon oli olemas, esitlesin seda kahele minu meelest kõige julgemale ja säravamale noorele naisele, kelle ürituste korraldamise soovid ühtisid minu nägemusega, ning nii saigi Fallen Angels’i nime alla meid kolm – mina, Anna ja Natalie Uljanova. Nime inspiratsioon tuli Cannes’i Baoli klubis toimuvast üritusest,” seletab Jana populaarse sariürituse sünni tagamaid. Järgmine üritus toimub 3. juulil Pärnu ööklubis Sugar.    

Jana Pulk on töötanud lounge Deja Vu programmi- ning marketingijuhina, Maret Soomi ja Heti Tulve elustiiliagentuuris Deluxe projektijuhina ning Schlössle Hotel Grupis müügidirektorina. Jana Pulk elas ka mõnda aega Hispaanias. Kuigi väiksena tahtis Jana saada missiks või loomaarstiks, tegeleb ta hoopis uute ürituskorraldus – ja turundusbrändide väljatöötamisega. Tema korraldatud on ka kuum sariüritus Fallen Angels. Buduaar uuris, kuidas Fallen Angels alguse sai, kas kaunitar on vallaline ning milliseid omadusi ta mehes enim hindab.

Hispaaniast tagasi Eestisse tulles tekkis Janal soov luua klubiõhtu bränd. “Kui konseptsioon oli olemas, esitlesin seda kahele minu meelest kõige julgemale ja säravamale noorele naisele, kelle ürituse korraldamise soovid ühtisid minu nägemusega, ning nii saigi Fallen Angels’i nime alla meid kolm – mina, Anna ja Natalie Uljanova. Nime inspiratsioon tuli Cannes’i Baoli klubis toimuvast üritusest,” seletab Jana populaarse sariürituse sünni tagamaid. Järgmine üritus toimub 3. juulil Pärnu ööklubis Sugar.

Jana arvab, et ilusatel naistel on ka väike eelis karjääriredelil ronides. “Minu meelest on alati nauditav ilusa inimesega suhtlemine. Kui sellel ilusal naisel on huvi täiendada oma teadmisi, olla töökas ning ta kasvatab paksu naha kriitika vastu, siis on tal kindlasti lihtsam edasi liikuda,” seletab ta. Janal on vedanud, sest tema töö on ta hobi ja ta hobi on tema töö ning teadmiste ja oskuste pidev täiendamine kuulub samuti Jana hobide hulka. “Sooviksin õppida ennast paremini väljendama, teisi inimesi rohkem kuulama, raha investeerima, õmblema. Tahaks osata hispaania keelt ning õppida meiki tegema sama hästi kui Fallen Angels’i meikar Jenni Papstel seda teeb,”lisab Jana.

Peale enesetäiendamise hoiab Jana end füüsiliselt väga heas vormis.”Kuna olen püsimatu, siis vahetan erinevaid treeningstiile, et treeningmotivatsiooni säilitada. Näiteks teen kolm kuud järjest jõusaali, siis kolm kuud aeroobikat. Jooksen, teen tervisekõndi ja käin jalutamas. Vaatan ka, et toidu kogus, mida tarvitan, poleks liiga suur ning see, mida söön, oleks kehale ja vaimule hea,”räägib Jana oma kauni figuuri tagamaadest. 

Rääkides armastusest, siis Jana armastusse esimesest silmapilgust ei usu. Just seepärast, et tal endal see kogemus puudub. Hetkel on Jana vallaline. Partneris hindab ta enim väikestest detailidest koosnevat tervikut.”Kuna tervik koosneb väiksestest detailidest, siis ühte asja ei oska välja tuua. Mees, keda hindan kõrgelt, on julge, laia silmaringiga, avatud uutele asjadele elus, lahke, omab head stiilitunnetust riietumise osas, hoolitseb on keha eest, omab head eneseväljendusoskust, on edasipüüdlik ning austab ja hoiab naist,”loetleb Jana.

 

Buduaar.ee