Farmi Gabriel Eestis ei shoppa ja sokke koos plätudega ei kanna

Farmi-Gabriel ehk Gabriel Kubjas (41) sai tuntuks kunagisest teleseriaalist "Farm" ning peale seda kogus kuulsust stripparina. 2010. aasta lõpus peetud striptiisivõistlusel krooniti mees ka stripikuningaks. Kui palju aga Gabriel oma välimusele ja riietusele tähelepanu pöörab? Buduaar püüdis Gabrieli aeroobikatreener Katrin Väli sünnipäeval kinni ning küsis mehe käest tema shoppamisharjumuste kohta. Sünnipäevale oli Gabriel tulnud kusjuures väga silmatorkavate kollasemustriliste teksadega ning riietust täiendas kollane lips ja kollased kingapaelad. 

Farmi-Gabriel ehk Gabriel Kubjas (41) sai tuntuks kunagisest teleseriaalist “Farm” ning pärast seda kogus kuulsust stripparina. 2010. aasta lõpus peetud striptiisivõistlusel krooniti mees ka stripikuningaks. Kui palju aga Gabriel oma välimusele ja riietusele tähelepanu pöörab? Buduaar püüdis Gabrieli aeroobikatreener Katrin Väli sünnipäeval kinni ning küsis mehe käest tema shoppamisharjumuste kohta. Sünnipäevale oli Gabriel tulnud kusjuures väga silmatorkavate kollasemustriliste teksadega ning riietust täiendas kollane lips ja kollased kingapaelad. 

Gabriel tunnistab, et muidugi on välimus ka tema jaoks tähtis ja suvaliste riietega ta toast välja ei astu. Suurt rolli mängivad Gabrieli jaoks hetkeemotsioonid ehk siis riietus peab seljas õige tunduma ja ka shopinguid teeb mees emotsioonide ajendil. “Mina shoppan tõesti pigem emotsioonide ajendil, kui näen midagi, mis väga meeldib ja seljas ilusti istub, siis ikka ostan ära. Samas päris suurt rolli mängib minu jaoks ka hind, ma ei ole nõus ühegi asja eest üle maksma ja shoppamas käingi seetõttu välismaal. Türgist on näiteks väga hea hinna ja kvaliteedi suhtega kaup ja just hiljuti ostsingi sealt needsamad kollase mustriga teksad, mis mul hetkel jalas on,” kommenteerib Gabriel ja lisab: “Kui need teksad ostsin, siis muretsesin endale ka kollased kingapaelad ning kollase lipsu ja oligi sobiv komplekt valmis.” 

Kuid mida Gabriel kunagi ei kannaks? “No olgem ausad – sokid ja plätud ei lähe ikka mitte mingi nipiga kokku. See on ju kohutav vaatepilt… ,” naerab Gabriel ja tunnistab, et tema jalas sellist asja keegi kunagi ei näe, kui tal just mõnda traumat pole. “Kui mõne õnnetuse tagajärjel pole võimalik midagi muud jalga panna, siis ma muidugi mõistan… .”

Karin Karu