Firmakaunitar 2009 Marleen Tarik unistab koduperenaise ametist

Firmakaunitar 2009 Marleen Tarik unistab koduperenaise ametist

Eelmisel nädalal valiti välja Eesti kauneim firmatöötaja, kelleks osutus kunagine missikandidaat Marleen Tarik. Buduaar küsis ilusalt naiselt, kuidas ta enda välimuse eest hoolt kannab ja mida inimeste juures hindab.

Eelmisel nädalal valiti välja Eesti kauneim firmatöötaja, kelleks osutus kunagine missikandidaat Marleen Tarik. Buduaar küsis ilusalt naiselt, kuidas ta enda välimuse eest hoolt kannab ja mida inimeste juures hindab.

Milline peab olema üks õige firmakaunitar?
Õige firmakaunitar peaks esinduslik ja viisakas välja nägema. Ka peaks ta armastama oma tööd, austama töökaaslasi ja suhtuma professionaalselt klientidesse. Hommikul peaks rõõmsana tööle minema ja kogu päeva võimalikult positiivne olema.

Kuidas töökaaslased sind võistlustel iseloomustasid?
Iseloomustasid kui hästi sooja südamega inimest, keda tööl ei ole veel halvas tujus nähtud.

Mis sa arvad, mille poolest just sina teiste kandidaatide seast eriti välja tõusid?
Olin lihtsalt mina ise, žürii oli see, kes otsustas, nii et ei oska öelda. Konkurents oli väga tihe ja tüdrukud olid kõik nii toredad.

Kas sinu arust on ilusal naisel lihtsam tööd leida? Milline naine on sinu jaoks ilus?
Jah, arvan, et ilusal naisel on lihtsam tööd leida. Ilusaid naisi on Eestis palju, isiklikult minu jaoks on ilus naine, kellel on mingisugune omapära. Ta peaks erinema hallist massist mingi x-faktoriga, mis teeb ta teistsuguseks. Meeldib kui naisel on selline malbe hoiak, positiivne ellusuhtumine ja eriti ilusad on naised, kui nad on õnnelikud, siis nad lausa säravad! Mulle meeldivad ilusad inimesed.

Mida arvad ilusatest tüdrukutest, kes on pelgalt välimuse tõttu tööle saanud, kuid ei ole oma ametis pädevad?
Ju siis on tööandjal veel vähe ilusaid trofeesid tööpostil.

Töötad L’Oréalis, mis tööd sa täpsemalt teed? Millised on sinu tulevikuplaanid?

Olen luksuskosmeetika brändi Lancôme konsultant ja kosmeetik. Eestis asub muide Baltimaade ainuke Lancôme´i ilustuudio. Lisatööks on ka Armani lõhnade promomine Kaubamaja Ilumaailmas. Tulevikuplaanid seonduvad seoses oma erialaga. Sooviksin kunagi oma SPA avada. Lähiaastatel tegelen siiski Lancôme´iga, sest arenguruumi on veel palju ja ka töö on väga huvitav.

Milline oleks sinu unistuste amet?

Unistuste amet oleks olla kolme lapse ema ja hea abikaasa oma mehele.

Kas töö juures pööravad mehed sulle kui kaunile naisele kuidagi erilist tähelepanu?
Kuna mu töökoht on rahvarohkes kohas, siis tähelepanu pööravad rohkem kliendid, kuna töökollektiivis on meil ainult naised. Klientide poolt on aga küll tehtud komplimente, välja kutsutud ja isegi lilli toodud.

Milline on kõige ilusam kompliment, mida sulle öeldud on?
“Sinust saab kunagi väga kena naine” – seda ütles mu isa, kui olin 12-aastane.

Millised on sinu lemmikud ilurituaalid? Palju sa kuus välimuse peale kulutad?

Oma töö tõttu kulutusi väga palju ei ole, sest saan paljud tooted odavamalt kätte. Kuna olen tegelenud kosmeetikaga juba mitu aastat, siis neid kreemipurke ja jumestusvahendeid on koju üsna palju kuhjunud. Uute toodete koolitustelt tuleb tasuta vahendeid katsetamiseks aina juurde. Seega kosmeetikale raha praktiliselt ei kulugi.

Lemmikuks on aga õhtune ilurituaal – korralik meigieemaldus (nii kaua kuni vatt jääb täiesti puhas), toniseerimine (siis imenduvad ka kreemi toimeained paremini) siis seerum, silmakreem ja öökreem – kreemitada mulle üldiselt meeldib. Ja loomulikult magamine. Pikk-pikk uni on kõige mõnusam ilurituaal, soovitan kõigile! Mu mees ütleb, et kõige ilusam olen just pühapäeva hommikuti – sassis juuste ja unise aga puhanud näoga!

Kas mees peab olema ilus, et sinu südant võita või hindad sa pigem mingeid muid omadusi?
Mulle meeldivad džentelmenid. Mehed, kes pole ära unustanud kommet naise ees uks avada, teda restorani sööma viia ja tähtpäevadel lilli tuua. Hindan ka turvatunnet ja avameelsust. Kui mees ikka pika kooselu jooksul ei ole suutnud öelda, et ta armastab sind, siis on küll midagi valesti. Hindan enda mehes just seda, et ta ütleb iga päev kui väga ta mind armastab ja teisi naisi tema jaoks olemas ei ole. Ja eks välimus mängib ka väikest rolli, nagu ka huumorimeel ja optimism.

 

 

Anu Lohk

Buduaar.ee