FOTO: INTERNETIST TELLITUD TRIKOO osutus naise õudusunenäoks

10 kommentaari
FOTO: INTERNETIST TELLITUD TRIKOO osutus naise õudusunenäoks

Internetis ostlemisel on omad plussid ja miinused ning üheks suurimaks miinuseks on see, et puudub garantii toote vastavuse osas seoses lubatule. Üks asi on fotolt vastu vaatav kaup ja teine asi on reaalsus ning paraku on sajad tuhanded naised sel põhjusel ka internetis šopates petta saanud.

Internetis ostlemisel on omad plussid ja miinused ning üheks suurimaks miinuseks on see, et puudub garantii toote vastavuse osas seoses lubatuga. Üks asi on fotolt vastu vaatav kaup ja teine asi on reaalsus ning paraku on sajad tuhanded naised sel põhjusel ka internetis šopates petta saanud.

Austraalias elav noor neiu nimega Shaylee-Mae tellis endale internetist Pamela-nimelise trikoo, mis pidi väidetavalt vastama suurusele 8. Kaup jõudis kohale kiiresti ning suure huviga tõmbas neiu trikoo endale ka selga ning siis selgus kurb tõsiasi – lõige ei sobi ja suurus on vale.

Ta kirjutab oma Facebookis, et ta on pisikest kasvu, olles vaid 157 cm pikkune ning enamasti kannab ta suurust 6, ent igaks juhuks tellis ta number suurema trikoo. Kuid isegi suurus 8 jäi talle antud trikoo puhul väikeseks ja siit tekkis ka segadus – kui modell, kellel see internetis oleval fotol seljas oli, on pikemat kasvu ja kannab samuti väidetavalt suurust 8, siis kuidas saab see trikoo temale väike olla?

Siit ka valus õppetund – internetist tellides ei saa kunagi kindel olla, kas sa ikka saad selle, mida sa tellisid.

Vaata naise postitust Facebookis siin