FOTO: JENNIFER LOPEZ näitas laitmatut stiili

shutterstock

instyle

2000ndate trendid on tänavu suurejoonelise tagasipöördumise teinud ning lisaks sellele oli üleni samas toonis komplekt suvel ja varasügisel absoluutne hitt.

Ka superstaar Jennifer Lopez soosib taas välimust, kus pealaest jalatallani oled riietatud sama tooni riietesse. Lopez avaldas sotsiaalmeedias foto, kus istub ennast mõnusalt tundes diivanil ja seljas on tal toon-toonis rõivad.

Lauljatar on omavahel kombineerinud laiad kuldset värvi püksid ja lühikese kapuutsiga dressika. Pusa alt piilub ka sama tooni pluusi.

Stiili täiendavad trendikad talvesaapad ja komplekti täielikuks hitiks on suured ja poolläbipaistvad päikeseprillid. Punkti paneb valge maniküür, mida kollased toonid kaunilt rõhutavad.

Jennifer Lopez pole mitte ainult suurepärane artist, vaid ka hea näitleja, kes on kaasa löönud inspireerivas komöödias „Teine võimalus.” Lopez kehastab filmis 40-aastast Mayat, kes on liiga väheste saavutuste tõttu masendusse sattunud. Ta on kogenud, kiire taibuga ja läbinägelik töötaja, kes ei saa ametikõrgendust vaid seetõttu, et tal puudub ülikoolikraad. Kuid siis avaneb tal võimalus tõestada, et tema elutarkus on sama hea kui raamatutarkus ja teiseks võimaluseks ei ole kunagi hilja. Filmi ennast näed Go3 voogedastusplatvormil SIIN. 

Foto: erakogu