FOTO! SEE FITNESS-EMME paljastas, milline on tema sünnitusjärgne kõht tegelikult

FOTO! SEE FITNESS-EMME paljastas, milline on tema sünnitusjärgne kõht tegelikult

Alexa Jean Brown on Instagrami staar, kellel on suisa kaks miljonit jälgijat. Ta juhib isiklikku firmat, ta mees on tõeline täkk ja neil on imearmas 3aastane tütar. Fitnessiga tegeleva Alexa perekonda lisandus äsja uus liige ja see tähendab, et naise elu ega väljanägemine pole enam päris samad nagu enne rasedust. 

Alexa Jean Brown on Instagrami staar, kellel on suisa kaks miljonit jälgijat. Ta juhib isiklikku firmat, ta mees on tõeline täkk ja neil on imearmas kolmeaastane tütar. Fitnessiga tegeleva Alexa perekonda lisandus äsja uus liige ja see tähendab, et naise elu ega väljanägemine pole enam päris samad nagu enne rasedust. 

Naine otsustas neli nädalat peale sünnitust postitada pilte ka oma sünnitujärgsest kõhust. Ta lisas, et tema tööks on inimeste motiveerimine, aga täpselt samamoodi peab ta oma kohuseks kõigi jälgijate suhtes alati ausaks jääda. Selle peale on ka paljud tema austajad naisele samalaadseid fotosid saatnud ning viimane on need loomulikult ka sotsiaalmeediasse postitanud.

Allolev foto näitab selgelt, milline üks sünnitusjärgne kõht tegelikult välja näeb: 

Alexa Instagrami kontot saad vaadata SIIT.

Buduaar.ee

Sarnased artiklid