FOTOD: EKSPERDID tegid Kate Middletoni sõrmede kohta põneva paljastuse

Kuulsaid inimesi pildistatakse pidevalt iga võimaliku nurga alt ning seetõttu on neil üsnagi võimatu ka midagi avalikkuse terava silma eest varjata. Kuid kes oleks osanud arvata, et eksperdid pööravad tähelepanu isegi inimese sõrmedele ning teevad neist omad järeldused...

Kuulsaid inimesi pildistatakse pidevalt iga võimaliku nurga alt ning seetõttu on neil üsnagi võimatu ka midagi avalikkuse terava silma eest varjata. Kuid kes oleks osanud arvata, et eksperdid pööravad tähelepanu isegi inimese sõrmedele ning teevad neist omad järeldused…

Nimelt avaldas Daily Mail hiljuti loo Kate Middletoni sõrmedest! Selgub, et Catherine’i parema käe kolm sõrme on täpselt sama pikkusega, kuigi enamasti on inimestel keskmine sõrm nimetissõrmest märkimisväärselt pikem.

Teadlastel on aga sõrme pikkustega seoses mitmeid teooriaid ning suurem osa neist on seotud nimetissõrme pikkusega.

Kui inimese nimetissõrm on teistest pikem, siis usutakse, et see tähendab madalat riski haigestuda südamehaigustesse ning ühtlasi on pikema nimetissõrmega naised viljakamad. 

Negatiivsest aspektist lähtudes leitakse aga, et pika nimetissõrmega inimesed on allergilisemad ning neid kimbutavad sageli külmetushaigused.

Vaata pilte siin