FOTOD ENNE JA NÜÜD: RIHANNA on tublisti kosunud

FOTOD ENNE JA NÜÜD: RIHANNA on tublisti kosunud

Popstaar Rihanna on alati olnud kurvikas, ent samas ka treenitud figuuriga ning mitmel korral on ta oma võrratuid kõhulihaseid demonstreerinud ka ajakirjade esikaantel. Nüüd aga tundub, et lauljatar on sportliku eluviisi maha jätnud ning ka kaalust tunduvalt juurde võtnud, vahendab Daily Mail.

Popstaar Rihanna on alati olnud kurvikas, ent samas ka treenitud figuuriga ning mitmel korral on ta oma võrratuid kõhulihaseid demonstreerinud ka ajakirjade esikaantel. Nüüd aga tundub, et lauljatar on sportliku eluviisi maha jätnud ning ka kaalus tunduvalt juurde võtnud, vahendab Daily Mail.

Rihanna reisib hetkel ringi oma kontsertturneega “Anti World Tour”, mis kestab kuni 21. augustini, mil ta astub üles Inglismaal Chelmsfordis. Pildid, mis viimati antud kontserdil tehti, tekitasid fännides hämmingut. Nimelt oli näha, et Rihanna välimus on märgatavalt muutunud ja põhjuseks on tõusnud kehakaal.

Kõige olulisem on muidugi see, et ta ise end õnnelikuna tunneb, ent teisalt võiks artist oma figuuri eest nii palju ikka hoolt kanda, et keha trimmis ja toonuses hoida…

Vaata rohkem pilte allpool olevast galeriist – esimesed kolm fotot on tehtud aastal 2014 ja teised pildid nüüd!