FOTOD: HUGH HEFNERI lesk supleb rahas ja elab uut elu

Eelmisel aastal lahkus meie seast legendaarse ajakirja Playboy asutaja Hugh Hefner, kellest jäi maha 31aastane abikaasa Crystal Hefner. Pärast paar kuud kestnud leinaperioodi on Crystal avalikkuse ees tagasi ning ka tema sotsiaalmeedia kontod on uuesti avatud, kuid naise enda elu on täna hoopis teine.

Eelmisel aastal lahkus meie seast legendaarse ajakirja Playboy asutaja Hugh Hefner, kellest jäi maha 31aastane abikaasa Crystal Hefner. Pärast paari kuud kestnud leinaperioodi on Crystal avalikkuse ees tagasi ning ka tema sotsiaalmeediakontod on uuesti avatud, kuid naise enda elu on täna hoopis teine.

Crystal ei pea tänu Hugh’le elu lõpuni raha pärast muretsema, ent see, kuidas ta oma raha kulutab, on loomulikult naise enda vaba valik. Nagu näha, siis on Crystal teinud üsnagi ootamatu valiku, eelistades seiklusi glamuurile.

Ajal, mil Hugh veel elus oli, elas Crystal glamuurses Playboy häärberis ning tema igapäevaste tegevuste hulka suurt palju ei kuulunudki. Täna veedab naine aga aega mööda maailma ringi seigeldes ning oma elamustest postitab ta pilte ka Instagrami kontole.

Hetkel viibib Crystal eksootilises Aafrikas.

Vaata emotsioone täis fotosid Crystali Instagrami kontolt siin