FOTOD: KAS JENNIFER ANISTON on lapseootel või mitte?

FOTOD: KAS JENNIFER ANISTON on lapseootel või mitte?

Eelmise aasta augustis abiellunud Jennifer Aniston (47) on oma elujooksul vähemalt viiel korral sattunud beebikõlakate küüsi ning viimasel aastal on teema veelgi teravam olnud. Jennifer ja tema abikaasa Justin Theroux on koos õnnelikud ka kahekesi olles, ent see ei tähenda, et nad last ei sooviks.

Eelmise aasta augustis abiellunud Jennifer Aniston (47) on oma elu jooksul vähemalt viiel korral sattunud beebikõlakate küüsi ning viimasel aastal on teema veelgi teravam olnud. Jennifer ja tema abikaasa Justin Theroux on koos õnnelikud ka kahekesi olles, ent see ei tähenda, et nad last ei sooviks.

Mõned päevad tagasi läks Hollywoodi kollane meedia kihama, kui avalikkuse ette jõudsid paparatsofotod, millel Jenniferi kõht oli kahtlaselt suur ning koheselt arvatigi, et ta on lapseootel ning sel teemal isegi enam ei väideldud, vaid oldi täiesti kindel, et just nii see on – nüüd saavad Justin ja Jennifer lapse. Kui Jennifer ise sellest kuulis, rääkis ta oma pressiesindajaga ning saatis avalikkusele omapoolse vastuse, mis polnud sugugi ootuspärane! Ta ei ole rase. Naine kinnitas seda hiljem ka ise välismeediale antud intervjuus.

Sellegipoolest ringlevad jutud veel mõnda aega edasi, sest Jenniferi pihaosa on tõepoolest pisut ümaramaks muutunud ja võimalus, et ta siiski on rase, ei ole täielikult välistatud.

Pilt, mille alusel arvati, et Jennifer on lapseootel:

Rohkem hiljuti tehtud pilte Jenniferist vaata allpool olevast galeriist!