FOTOD! Kas Jennifer Garner ja Ben Affleck suudavad oma suhte päästa?!

FOTOD! Kas Jennifer Garner ja Ben Affleck suudavad oma suhte päästa?!

Suve keskel jõudis meediasse kurb uudis selle kohta, et Ben Afflecki ja Jennifer Garneri kümme aastat kestnud abielu on läbi! Miks purunes liit, kus kasvab kolm last – allikate väitel oli peasüüdlaseks Ben, kes pettis Jenniferi 28aastase lapsehoidjaga ja see saigi nende suhtele saatuslikuks … 

Suve keskel jõudis meediasse kurb uudis selle kohta, et Ben Afflecki ja Jennifer Garneri kümme aastat kestnud abielu on läbi! Miks purunes liit, kus kasvab kolm last – allikate väitel oli peasüüdlaseks Ben, kes pettis Jenniferi 28aastase lapsehoidjaga ja see saigi nende suhtele saatuslikuks… 

Nüüd aga tundub, et Ben ja Jennifer on hakanud taas paremini läbi saama ning kes teab, ehk õnnestub neil oma suhe päästa. Neil on kolm last – tütred Violet (9) ja Seraphina (6) ning 3aastane poeg Samuel.

Kui vahepeal ei suhelnud paar peaaegu et üldse, siis hiljuti nähti neid koos toidupoes! Poodi tuldi ühise autoga ja minema sõitsid nad samuti koos ning võimalik, et nad veetsid ka ühise õhtu. 

Lapsehoidjaga Ben enam ei suhtle, kuid erinevate allikate väitel on ta veetnud aega oma eelmise armastatu, lauljatar Jennifer Lopeziga, kellega ta kunagi samuti kihlatud oli.

Seda, kas Jennifer Garner ja Ben Affleck suudavad oma suhte päästa, näitab vaid aeg.

 

Allpool olevas galeriis on pildid Jenniferi ja Beni ühisest osturetkest ja tuleb tõdeda, et mõlemad näevad üsnagi rõõmsad välja.