FOTOD: Kendall Jenner näitas rinnanibusid

FOTOD: Kendall Jenner näitas rinnanibusid

Tippmodell Kendall Jenner, kes on muuseas ka Kim Kardashiani poolõde, ei ole seda tüüpi naine, kes endast paljaid selfie pilte teeks ja neid oma Instagrami kontole postitaks. Tema eesmärgiks ei kunagi olnud meedia tähelepanu võita, pigem satub ta avalikkuse tähelepanu alla seetõttu, et ta tõesti on midagi ka saavutanud.

Tippmodell Kendall Jenner, kes on muuseas ka Kim Kardashiani poolõde, ei ole seda tüüpi naine, kes endast paljaid selfie‘sid teeks ja neid oma Instagrami kontole postitaks. Tema eesmärgiks ei ole kunagi olnud meedia tähelepanu võita, pigem satub ta avalikkuse tähelepanu alla seetõttu, et ta tõesti on midagi ka saavutanud.

Kendall on alati moodi armastanud ning ka temal on ajapikku välja kujunenud oma lemmikdisainerid, kelle rõivaid ta hea meelega kannab. Hiljuti astus ta avalikkuse ette jahmatavalt paljastavas Balmaini kostüümis, mis fantaasiale ruumi ei jätnud. Must kostüüm paljastas Kendalli rinnanibud ja mõnel üksikul fotograafil õnnestus ka pilte teha.

Kendall ja tema modellist sõbranna Gigi Hadid viibivad hetkel Pariisis, kus leiab aset moenädal. Pärast väsitavaid moe-show‘sid läksid nad end välja tuulutama ning just siis otsustaski Kendall Balmaini kostüümi selga panna.

Vaata pilte siin