FOTOD: kui kõik Hollywoodi staarid oleksid punapead

FOTOD: kui kõik Hollywoodi staarid oleksid punapead

Punased juuksed ei ole kunagi varem nii trendikad olnud kui praegu, ent teisalt on hetkel moes absoluutselt kõik juuksevärvid, mida kokku segada osatakse – vanaema hallist tume lillani välja! Aga mis oleks kui kõik Hollywoodi staarid – nii naised kui ka mehed oleksid punaste juuste ja tedretäppidega?

Punased juuksed ei ole kunagi varem nii trendikad olnud kui praegu, ent teisalt on hetkel moes absoluutselt kõik juuksevärvid, mida kokku segada osatakse – vanaema hallist tumelillani välja! Aga mis oleks, kui kõik Hollywoodi staarid – nii naised kui ka mehed – oleksid punaste juuste ja tedretäppidega?

Kim Kardashian, Beyonce, Justin Bieber, Tom Hanks, Ellen DeGeneres, Kendall Jenner – nüüd on sul võimalik näha, millised näevad need staarid välja punast värvi kiharatega. Nimelt lõid kaks punapäist naist Instagrami humoorika konto, kuhu lisatakse pidevalt uusi pilte staaridest, kelle pilte on pisut töödeldud ehk siis nende juuksevärvi ja nahatooni on muudetud.

Nadia Ahmad ja Josephine Burns, kes on selle Instagrami konto autorid, peavad punaseid juuksed väga ilusaks ning nende arvates võiks kõik naised ja mehed vabalt just punapead olla!

Millised näevad Hollywoodi staarid välja, kui neil oleks punased juuksed? Vaata pilte siin