FOTOD! Liiga seksikas – 9aastane Kristina Pimenova sattus kriitika alla

FOTOD! Liiga seksikas – 9aastane Kristina Pimenova sattus kriitika alla

Maailma üheks kõige kaunimaks lapsmodelliks peetav Venemaalt pärit 9aastane Kristina Pimenova on tänaseks ülemaailmselt tuntud, tema Facebooki kontol on üle kahe miljoni jälgija ning neid lisandub iga päev. Nüüd aga on Kristina välimus sattunud kriitika alla, nimelt peetakse teda oma vanuse kohta liiga seksikaks ja pildid, mida tema ema Glikeriya oma tütre Facebooki ja Instagrami kontodele postitab, polevat sobilikud. Ka Kristina tegeliku vanuse teemal on tekkinud väike arusaamatus, ent nüüd on kindel, et neiu on 9aastane! 

Maailma üheks kõige kaunimaks lapsmodelliks peetav Venemaalt pärit 9aastane Kristina Pimenova on tänaseks ülemaailmselt tuntud, tema Facebooki kontol on üle kahe miljoni jälgija ning neid lisandub iga päev. Nüüd aga on Kristina välimus sattunud kriitika alla, nimelt peetakse teda oma vanuse kohta liiga seksikaks ja pildid, mida tema ema Glikeriya oma tütre Facebooki ja Instagrami kontodele postitab, polevat sobilikud.

Ka Kristina tegeliku vanuse teemal on tekkinud väike arusaamatus, ent nüüd on kindel, et neiu on 9aastane! 

Kristina ema Glikeriya Shirokova vastutab tütre sotsiaalmeedia kontode eest ning lisab nendele pilte nii nagu ta ise heaks arvab. Viimasel ajal on Kristina kontole ilmunud rohkem ihu paljastavaid fotosid ning just sellised pildid on mitmed lapsevanemad endast välja viinud. Kommentaarid, mis Kristina piltide alla lisatakse, on muutunud üsnagi karmiks. Kes peab Kristina pilte liiga paljastavateks, kes aga hoopis õudust tekitavateks…

Kristina ema suhtub kriitikasse üsnagi ükskõikselt ning usub, et tema tütre peale ollaks lihtsalt kade. Glikeriya leiab, et hoopis need vanemad, kes vaatavad laste pilte ja seostavad neid mingil moel seksiga, on imelikud. Tema sõnul võivad lapsed kanda lühikesi riideid, see on täiesti normaalne. Veel tõdeb Kristina ema, et ta jälgib väga hoolega, mis Kristina kontodel toimub. Kui keegi kommenteerib Kristina pilte ebasobivalt, siis see kasutaja blokeeritakse. Kõik, mis Kristina sotsiaalmeedia kontodel toimub, on lapsesõbralik ja tolereeriv.

Kristina ema lisab lõpetuseks, et tema tütart ootab ees imeline tulevik modellimaailmas.

Siin on Kristina Instagrami kontole postitatud pildid, mis tõid kaasa suure kriitikalaviini.