FOTOD: MAAILMA KALLEIM luksushotell avatakse sel suvel!

FOTOD: MAAILMA KALLEIM luksushotell avatakse sel suvel!

Maailmas on palju hirmkalleid luksuslikke hotelle, ent midagi sellesarnast ei ole keegi varem ehitanud. Nimelt avatakse selle suve lõpus Hiinas, Macau linnas barokistiilis grandioosne hotell nimega “The 13”. Hotelli loojaks on Hiina miljardär Stephen Hung ning selle ehitamiseks on kulunud üle 1,4 000 000 000 dollari.

Maailmas on palju hirmkalleid luksuslikke hotelle, ent midagi sellesarnast ei ole keegi varem ehitanud. Nimelt avatakse selle suve lõpus Hiinas, Macau linnas barokistiilis grandioosne hotell nimega The 13. Hotelli loojaks on Hiina miljardär Stephen Hung ning selle ehitamiseks on kulunud üle 1,4 miljardi dollari.

Macau linn loodab aastaks 2025 jõuda maailma 10 rikkaima linna hulka ja just sellised ehitised aitavad sellele jõudsalt kaasa. Ühe hotellitoa väärtuseks hinnatakse olevat ligikaudu seitse miljonit dollarit, mis on umbes 6,4 miljonit eurot.

Hotellis The 13 on 200 sviiti ning kõik külastajad, kes seal viibimist endale lubada saavad, võivad kindlad olla, et neid teenindatakse kuninglikult. 

Kuid milline see hotell välja näeb? Vaata eksklusiivseid pilte hotellist siin.