FOTOD! Prints Harryst on sirgumas tõeline hurmur

FOTOD! Prints Harryst on sirgumas tõeline hurmur

Prints Harryt on alati vaadatud pigem kui lõbusat punaste lokkis juustega seltskonnakaaslast, kui hurmurist noormeest, kes oma pilguga kõik naised jalust rabab. See on suuresti kinni ka selles, et ta on ju alles 30aastane ning paljud mehed muutuvad mehelikuks alles pärast 30. eluaastat. Tundub, et täpselt sama kehtib ka prints Harry puhul.

Prints Harryt on alati vaadatud pigem kui lõbusat punaste lokkis juustega seltskonnakaaslast kui hurmurist noormeest, kes oma pilguga kõik naised jalust rabab. See on suuresti kinni ka selles, et ta on ju alles 30aastane ning paljud mehed muutuvad mehelikuks alles pärast 30. eluaastat. Tundub, et täpselt sama kehtib ka prints Harry puhul.

Kui prints Harry poleks kõrgsoost, ei oleks ta siiamaani ilmselt sugugi nii palju naiste tähelepanu saanud. Tema hilisemaid pilte vaadates on aga selgelt näha, et noormehest on sirgumas tõeline hurmur ja tema pilk on muutunud palju sügavamaks. Ka tema jutt on hoopis teine! Kui mõned aastad tagasi armastas prints Harry pidutseda, siis viimastes välismeediale antud intervjuudes räägib ta isaks saamisest ja pere loomisest. Ainus, mis on puudu, on see õige naine, kellega koos perekond luua!

Vaata ja võrdle pilte pints Harryst viimase paari aasta jooksul! 

Selline oli Harry mõned aastad tagasi:

Selline on Harry praegu: