FOTOD! Tuntud raadiohääl Annika müüb Buduaari turul vingeid kingi! Hinnad alates 5 eurot

 

Tõsieluseriaalist "Baar" tuntust kogunud Annika Kiidron, kes hetkel töötab raadiojaamas Ring FM saatejuhi ja produtsendina, tuleb sel laupäeval Tartu kaubamajas aset leidvale Buduaari turule müüma. Mida huvitavat Annika letist leida võib ja millised on hinnad - sellest juba allpool lähemalt!


 

Tõsieluseriaalist “Baar” tuntust kogunud Annika Kiidron, kes hetkel töötab raadiojaamas Ring FM saatejuhi ja produtsendina, tuleb sel laupäeval Tartu kaubamajas aset leidvale Buduaari turule müüma. Mida huvitavat Annika letist leida võib ja millised on hinnad – sellest juba allpool lähemalt!

Annika toob Buduaari turule nii kleite kui ka kingi. “Minu letist võib kindlasti leida erinevaid kingi – suuruses 37-38, mis on mingi kindla ürituse jaoks ostetud ja mida olen kandnud vaid korra või kaks, ühesõnaga tegu on peaaegu, et täiesti uute kingadega. Lisaks toon kappi seisma jäänud peokleite ja mõningaid ainulaadseid kleite suurus 36-38, mis on minu enda disainitud. Mõned neist on uued, mõnega on korra käidud,” lubab Annika, et tema letist leiab vaid uusi või korra kaks kantud esemeid.

Kuidas on lood aga hindadega? “Kõige odavam asi on 5 eurot ja kõige kallim on täisvillane naturaalse karusnaha ja vilditud mustriga disainerjakk suuruses 38. Selle hinda pole ma veel paika pannud, aga minu jaoks on turg koht, kus annab alati hinda kaubelda,” nendib Annika ja lisab veel: “Kindlasti tahan ka ise turul ringi vaadata.”

Vaata allpool pilte esemetest, mida Annika müüb!

…………………………………………………………………………………………….

 

Juba homme jätkub ostupidu Tartus, kus Buduaari turg LIVE toob kokku hulgaliselt müügi- ja ostuhuvilisi. Buduaari turg LIVE toimub Tartus homme, 21. septembril kell 10-18 Tartu kaubamajas.

Šoppajaid juhendab ja lõbustab alati stiilne Ženja Fokin ja külalisi kostitab Gutta mõnusate Premium mahladega ning Pagaripoisid maitsvate küpsetistega.

Lisainfot Buduaari Tartu turu kohta vaata siit!