FOTOD! Ülipikkade jalgadega modell meenutab: minu välimust narriti

Kui naine on pikem kui 185cm, siis peetakse teda väga pikaks, ent USAst, Texase osariigist pärit 26aastane Lauren Williams on lausa 193cm pikk ning tema jalgu peetakse Ameerika kõige pikemateks! Naine tunnistab, et ta on pidanud oma säärejooksu häbenema ning häirivaid pilke saab ta tänaval möödakäijatelt siiamaani.

Kui naine on pikem kui 185 cm, siis peetakse teda väga pikaks, ent USAst, Texase osariigist pärit 26aastane Lauren Williams on lausa 193 cm pikk ning tema jalgu peetakse Ameerika kõige pikemateks! Naine tunnistab, et ta on pidanud oma säärejooksu häbenema ning häirivaid pilke saab ta tänaval möödakäijatelt siiamaani.

Laureni jalgade pikkus puusadest kandadeni on 124 cm. Toome näite: ka Eestis on palju naisi, kelle üldpikkus on 155 cm, seega Laureni kõrval seistes ulatuksid nad umbes tema rindadeni.

Laureni pikk kasv on alati tähelepanu tõmmanud ja teatud eluperioodil tundis ta end inetuna ning ta oleks tahtnud lühem olla. Ta oli ebakindel ja õnnetu. Tänaseks on noor naine oma kompleksist üle saanud ning tegeleb aktiivselt spordi ja modellindusega. Tõsi, Laurenist ei saa kunagi klassikalist modelli, küll aga on ta nõutud spordifirmade reklaamnägu. 

Vaata pilte Laurenist siin.

Kindlasti tasub vaadata ka Laureni Instagrami kontot!