Fotograaf Ardo Kaljuvee tätoveeris kallima initsiaali kehale

25 kommentaari
Fotograaf Ardo Kaljuvee tätoveeris kallima initsiaali kehale

„Ma olen selle peale juba ammu mõelnud, et tahan endale tätoveeringu teha, aga pidevalt on reisid vahele tulnud ja seganud nö rahuliku taastusprotsessi, räägib fotograaf Ardo Kaljuvee, kes eelmisel nädalal oma naise initsiaali käele tätoveeris.

„Ma olen selle peale juba ammu mõelnud, et tahan endale tätoveeringu teha, aga pidevalt on reisid vahele tulnud ja seganud nö rahulikku taastusprotsessi,” räägib fotograaf Ardo Kaljuvee, kes eelmisel nädalal oma naise initsiaali käele tätoveeris.

Ardo sõnul tegi ta suisa kaks tätoveeringut, millest esimene on veidi suurem ja kujundlikest hieroglüüfidest. Teine aga on otseselt seotud Kairiga – nimelt lasi mees enda radme siseküljele tätoveerida Kairi ja enda initsiaalid. Nimetähed valis Jaapani tähestikust just sellepärast, et need olid kalligraafiliselt kõige ilusamad,” räägib mees.

Osaliselt oli tätoveering Ardol planeeritud oma naise üllatamiseks, sest siis, kui noorsand enda kehale jälje tegi, viibis naine puhkusereisil välismaal.

„Ega Kairi väga pahviks löödud polnud, sest olen varemgi endale tätoveeringut teha tahtnud. Viimati mõtlesin selle peale meie mesinädalatel Bora-Boral,” lisab Ardo.

Kahjuks Ardo tätoveeringust pilti ei ole, kuna joonistus on veel liiga värske!

Leemet Prits

Buduaar.ee Tegevtoimetaja

Sarnased artiklid