Galerii! Buduaar.ee tegevtoimetaja ja kohalikud kuulsused katsetasid ekstreemsporti

Vahel on lausa hädavajalik oma igapäevasest rutiinist eemale saada ja midagi uut proovida. Buduaari veebi tegevtoimetajal Karinil õnnestus hiljuti proovida sellist vahvat ekstreemspordiala nagu seda on flyboarding. Flyboardi abil on võimalik kuni 12 meeti kõrgusel vee kohal lennata, seejärel taas merre sukelduda ning kõikvõimalikke erinevaid trikke teha.

Vahel on lausa hädavajalik oma igapäevasest rutiinist eemale saada ja midagi uut proovida. Buduaari veebi tegevtoimetajal Karin Karul õnnestus hiljuti proovida sellist vahvat ekstreemspordiala nagu seda on flyboarding. Flyboardi abil on võimalik kuni 12 meetri kõrgusel vee kohal lennata, seejärel taas merre sukelduda ning kõikvõimalikke erinevaid trikke teha.

Flyboardiga lendamist proovisid ka mitmed tuntud Eesti staarid, sealhulgas Maia Vahtramäe, Koit Toome ning Erkki Sarapuu. Kõigepealt toimus väike koolitus ning seejärel said kõik asjaosalised endale kalipsod selga ning käes oligi aeg minna vette.

Nii Maia kui ka Koit sattusid flyboardist lausa vaimustusse. Maia ei suutnud äsja kogetud elamust ära kiita: “Kindlasti tahan veel proovida, ma võiksin sellega isegi tegelema hakata, sest see on nagu trenni eest ju ja lõbus ka veel. Väga hasartne tõesti.” 

Seda, kuidas seltskond flyboardiga hakkama sai, vaata juba allpool olevast pildigaleriist!

Buduaar.ee