Galerii: Buduaar kutsus kliendid “Kuhu kadusid Morganid?” eellinastusele

Galerii: Buduaar kutsus kliendid “Kuhu kadusid Morganid?” eellinastusele

Kolmapäeval, 3.veebruaril, kutsus Buduaar koostööpartnerid taas kinno. Sel korral eellinastus vaid Buduaari sõprade jaoks mõnus komöödia   “Kuhu kadusid Morganid“. Filmi peaosas olnud Sarah Jessica Parker ja Hugh Grant naerutasid publikut ning panid mõtlema oma lähisuhetele.

Kolmapäeval, 3.veebruaril, kutsus Buduaar koostööpartnerid taas kinno. Sel korral eellinastus vaid Buduaari sõprade jaoks mõnus komöödia  “Kuhu kadusid Morganid“. Filmi peaosas olnud Sarah Jessica Parker ja Hugh Grant naerutasid publikut ning panid mõtlema oma lähisuhetele.

Külalisi tervitas uksel Buduaari töökas naiskond, kes jagas goodie-bag´e, kust võis leida A Le Coq Aura Fruit maasika-õuna- ja tikri-maitselise vee, Coca-Cola Nestea jäätee ja Talleggi uued kanasnäkid Eat and Fly. Lisaks sellele peitus koti põhjas põnevat kosmeetikanänni Ferre´lt, Sparitualilt ja Geomarilt.

Külalised jäid filmiga rahule ja said mõnusalt palju naerda. Komöödia “Kuhu kadusid Morganid” on alates reedest vaatamiseks kõikidele huvilistele Coca-Cola Plaza kinoekraanil.

Vaata ka pildigaleriid.