GALERII: Buduaari suvenumbris palju eksootikat ja huvitavaid inimesi

GALERII: Buduaari suvenumbris palju eksootikat ja huvitavaid inimesi

Lõpuks ometi on suvi käes! Rand ja päike ootavad! Poeta kotti lisaks päikesekreemile ka tuliuus Buduaari suvenumber, mis on asendamatuks kaaslaseks pikkadel rannapäevadel. Isegi, kui veedad suve Maarjamaal, viib suvine Buduaar su eksootilistesse paikadesse ja tutvustab sulle inimesi maailma eri paigust.

Lõpuks ometi on suvi käes! Rand ja päike ootavad! Poeta kotti lisaks päikesekreemile ka tuliuus Buduaari suvenumber, mis on asendamatuks kaaslaseks pikkadel rannapäevadel. Isegi kui veedad suve Maarjamaal, viib suvine Buduaar su eksootilistesse paikadesse ja tutvustab sulle inimesi maailma eri paigust.

Ajakirja kaanestaar toob endaga kaasa idamaade hõngu. Saa tuttavaks islamikaunitari ja kohaliku miljonäri naisega Iris Tomsoniga, kes tutvustab sulle islamimaailma elu ja kombeid. Stiilipäevikus demonstreerib oma garderoobi pilkupüüdev poliitik Anna-Maria Galojan. Teisel mandril jalgpalli mängiv Joel Lindpere räägib oma suhtest moega. Meigikavalusi jagab Max Factori jumestuskunstnik Marre Naissoo ning kaunis kolme lapse ema Katrin Pihela on ehe tõestus, et naine saab olla samaaegselt hea ema ja edukas ärinaine. Indiaanlaste elust pajatab Kerttu Rakke tehtud intervjuu indiaanlanna Mona Polaccaga, kes on üks Põlisrahva Vanaemade Nõukogu asutajaliikmetest. Sellest, kuidas hobist võib saada äri ja elustiil, räägib Buduaari intervjuu meie endise reklaamijuhi Renate Loik-Paljasmaga, kellest on saanud ehtekunstnik.
Suvises Buduaaris jagub küllaldaselt kuumi armu- ja suhteteemasid. Buduaari uus kolumnist ja ülipopulaarse näitleja Jan Uuspõllu eksnaine Marion Uuspõld kirjutab nn traageldatud meestest. Suvisest Buduaari astroloogi Triin Tobberi armuhoroskoobist saad teada, mida toovad palavad suvekuud suhterindel. Kui aga suvi peaks vihmane tulema, lennutab Buduaar su paradiisisaarele Boracay, tutvustades selle lumivalgeid liivarandu ja heites pilgu kohalikule elule. Kui aga fantaseerimisest jääb sulle väheks, annab Buduaar nõu, kuidas saad ise puhkusele minna muretult ja ohutult. Eksootika jätkub bikiiniseerias, mis toob kuumad lõunameretuuled Pirita randa, ning moeseerias, mis viib sind ekslema tõelisesse moedžunglisse, kus pilku püüavad kirevad kehakatted ning ringi roomavad trendikad jalanõud. Kokkamisfännid leiavad mitmeid häid suviseid retsepte, mis pärit Eesti tuntud nägude köögist. Loomulikult on suvises ajakirjas ohtralt häid ostusoovitusi.
Vaata galeriist, mis sind uues ajakirjas ees ootab!

Buduaar.ee