Galerii: Buduaari Turg 10.-11.09. Kes käisid kauplemas?

Galerii: Buduaari Turg 10.-11.09. Kes käisid kauplemas?

Vaata pilte esimesest ostupäevast ja ole ka ise laupäeval kohal, sest turule on tulemas rohkelt uut kaupa. Laupäeva pärastlõunal on lubanud kõik müüjad oma hinnad alla lüüa. Tule kauplema! Turg on avatud 11.septembril kell 10.00-18.00. Asume Tallinnas Rävala 4.

Kauaoodatud Buduaari Turu esimene päev tõi kokku üle sada kaupleja ja tuhandeid shoppajaid, kellest suurem osa ka ostuga turult lahkus. Müügiks oli palju brändi- ja moekaupa, ilu- ja tervisetooteid ning hõrke maiustusi. 

Turuuksed avati kutsutud külalistele juba kell 12.00 ning neid kostitati Upcider siidriga, Talleggi kanasnäkkidega ja kohupiimapirukatega. Alates kella 14st olid uksed avatud kõikidele ja esimestel tundidel võis näha Rävala tänaval järjekorda, mida suur uudistajate arv tekitas. Piletihind 50 krooni sisaldas ka värsket Buduaari ajakirja.

Staariturule olid kauplema tulnud paljud tuntud näod – Liis Lass, Kristiina Savva, Laura Kõrgemäe, modelliärinaine Victoria Kass, stilist Zhenja Fokin, moelooja Kirill Safonov, kunstnik Meru, ajakirjanik Stella K. Wadowsky, Monika Tuvi ja paljud teised. Laupäeval on oodata turule müüma ka Ines Karu ning Reet ja Loore Härmatit.

Vaata pilte esimesest ostupäevast ja ole ka ise laupäeval kohal, sest turule on tulemas rohkelt uut kaupa. Laupäeva pärastlõunal on lubanud kõik müüjad oma hinnad alla lüüa. Tule kauplema! Turg on avatud 11. septembril kell 10.00-18.00. Asume Tallinnas Rävala 4.