Galerii: Kerli Kõiv saabus Eestisse

"Ülisuper tunne on olla taas Eestis. Hinges oli kohe selline soe tunne, kui nägin lennuki aknast kodumaa metsi ja järvi," ütles lauljatar Kerli Kõiv Tallinna Lennujaamas Buduaarile. Kerli viimasest koduskäigust on möödas juba pea seitse kuud.

"Ülisuper tunne on olla taas Eestis. Hinges oli kohe selline soe tunne, kui nägin lennuki aknast kodumaa metsi ja järvi," ütles lauljatar Kerli Kõiv Tallinna Lennujaamas Buduaarile. Kerli viimasest koduskäigust on möödas juba pea seitse kuud.

Täna pärast kella viit saabus Kerli Kõiv Tallinna Lennujaama. Teda oli tervitamas ema ning mõned reporterid. Meedia vähesus oli tingitud sellest, et lauljatari saabumist oli saladuskatte all hoitud. Ema nähes olid emotsioonid mõlemil üleval. Õnnepisaraid jätkus kõigile.

Buduaar uuris lauljatarilt, millised on tema plaanid tänaseks õhtuks. "Lähen kohe otse siit hotelli ning võtan kosutava vanni ning helistan oma paarile heale sõbrale. Samas tahaks mina klubidesse, kuid kahjuks ma ei saa." Nimelt jälgib ta alati enne esinemisi hoolikalt, et ta saaks piisavalt magada ning alkoholi ta enne esinemisi üldse ei tarbi. Suitsetamisest ta üldse ei mõtlegi.

Peale homset kontserti soovib ta sõita oma maakoju, kus pole netti ega mobiililevi. Isegi tualettruum asub väljas. "Tahan kindlasti paariks päevaks tsivilisatsioonist täielikult eralduda ning olla iseendaga koos. USA-s mul praktiliselt vaba aeg puudub ja nüüd kodus olles püüan seda natukenegi tagasi teha."

Samas ei välista lauljatar, et just seal võivad sündida uued lood. Nimelt võttis ta kaasa kõik lindistamise seadmed. "Maailm inspireerib mind kõige rohkem ning loovus on mu elustiil. Mul on märkmik alati kaasas, kuhu saan oma mõtted kirja panna."

Buduaar uuris Kerlilt, kas ta on staar. "Ma ei ole staar ei Eestis ega USA-s. Staar on täht ning see peegeldab kõikjale valgust. Tõeline staar on just see, kes seda suudab teha."

Lõpuks soovitab ta kõigil oma fännidel lugeda Buduaari. "Loen ise seda veebi iga päev ning mulle meeldib see!"

Homme annab lauljatar kontserdi MTV Eesti sünnipäevapeol klubis Hollywood.

/Marko Tubli/