GALERII: Kes käisid Fallen Angels´i taasiseseisvuspäeva peol?

Loetud tunnid enne Eesti taasiseseisvuspäeva algust, 19. augusti õhtul, toimus kohvikus Spirit ja ööklubis Bon Bon järjekordne üritus sarjast Fallen Angels, alapealkirjaga ”We Love Estonia”.

19. augusti õhtul, loetud tunnid enne Eesti taasiseseisvuspäeva algust, toimus kohvikus Spirit ja ööklubis Bon Bon järjekordne üritus sarjast Fallen Angels, alapealkirjaga ”We Love Estonia”.
Üritus algas kohvikus, kuhu oli kokku tulnud rohkelt külalisi, kellest paljud pidasid kinni ka dress code´st – sinimustvalge või Eesti disaineri looming. Külaliste hulka kuulusid ka USAs elav eksmodell ja laulja Eha Urbsalu, Koit Toome oma lapse ema Kaia Triisaga, Imre Kose, telesaates printsessi otsinud ärimees Roberto de Silvestri ja Eesti aukonsul Singapuris hr. Sonny Aswani. Nauditi eestimaiseid suupisteid, maali- ja kollaažiloomingut Eesti kunstniku Maria Smithi poolt ning Richbeth moeshowd by Kati Veerme. Modellide ja perenaiste temaatilised soengud tegi äsja esimest sünnipäeva tähistanud Reemet Piiroja Studio.
Pidu liikus edasi ööklubisse Bon Bon, kus võis näha palju ilusaid ja lõbusaid inimesi. House-muusikat mängisid Eesti oma DJ-d Kermo Hert ja Kert Klaus.
Külalisi rõõmustasid särasilmsed ”Lindad” ja õhtu naelaks sai meeleolukas lavashow ”Kaerajaan läheb Tantsupeole”.