Galerii: Lõuna-Eesti kauneimaks neiuks valiti Chaina

Galerii: Lõuna-Eesti kauneimaks neiuks valiti Chaina

Laupäeval, 29.oktoobril valiti ööklubis Atlantis Lõuna-Eesti kauneimat neidu.  Võistlus toimus juba kolmandat aastat ning sel korral võitles tiitli nimel 7 kaunitari. Võistlus koosnes kolmest erinevast voorust: moeshow, talendivoor ja õhtukleidivoor. Moeshow’ voorus, mille suurtoetajaks oli Eedeni pesupood, näitasid tüdrukud oma kauni keha ja disainpesu võluvat kooslust. Talendivoorus pidid osalejad esitama oma oskusi tantsides ja samal ajal Makita tööriistu käsitledes.  Õhtukleidivoorus said neiud näidata oma daamilikku poolt.

Laupäeval, 29. oktoobril valiti ööklubis Atlantis Lõuna-Eesti kauneimat neidu. Võistlus toimus juba kolmandat aastat ning sel korral võistles tiitli nimel 7 kaunitari. Võistlus koosnes kolmest erinevast voorust: moeshow, talendivoor ja õhtukleidivoor. Moeshow‘ voorus, mille suur-toetajaks oli Eedeni pesupood, näitasid tüdrukud oma kauni keha ja disainpesu võluvat kooslust. Talendivoorus pidid osalejad esitama oma oskusi tantsides ja samal ajal Makita tööriistu käsitledes. Õhtukleidivoorus said neiud näidata oma daamilikku poolt.

Lõuna-Eesti Kauneim Neiu 2011 tiitli võitis blondiin kaunitar Chaina, kes ühtlasi sai ka Klubi Kaunitari tiitli. Esimeseks kaunitariks valiti Krista ning teise kaunitari tiitliga pärjati Teele.

Peaauhinnaks oli persoonilugu ja kaanestaari pildistamine Ilugurult, erinevaid tooteid Casa d’Italialt, boutique Armina Womenilt, CityDealsilt, Makitalt ja Makeupexpressilt. 

Vaata pilte galeriist: