GALERII! Miss Euraasia 2013 vice-miss Viktoria: šokolaad pole mulle ohtlik!

GALERII! Miss Euraasia 2013 vice-miss Viktoria: šokolaad pole mulle ohtlik!

Imekaunis miss ja modell Viktoria Titova (19), kes mõni aeg tagasi pärjati konkursi Miss Euraasia 2013 vice-missiks, on oma välimuse eest hoolitsemist alati oluliseks pidanud. Kuidas Viktoria end vormis hoiab, mida ta sööb, mis trenni teeb ning kui palju tal kuus šoppamisele raha kulub – nii sellest kui ka Miss Euraasia 2013 konkursist rääkis Buduaar Viktoriaga lähemalt.

Imekaunis miss ja modell Viktoria Titova (19), kes mõni aeg tagasi pärjati konkursi Miss Euraasia 2013 vice-missiks, on oma välimuse eest hoolitsemist alati oluliseks pidanud. Kuidas Viktoria end vormis hoiab, mida ta sööb, mis trenni teeb ning kui palju tal kuus šoppamisele raha kulub – nii sellest kui ka Miss Euraasia 2013 konkursist rääkis Buduaar Viktoriaga lähemalt.

Viktoria Titova õpib hetkel hotellindust ja vabal ajal tegeleb missinduse ning modellindusega. Hiljuti osales Viktoria Miss Euraasia 2013 konkursil, mis leidis aset Türgis. Auväärse teise koha saanud Viktoria sellist edu oodata ei osanud. “Minu jaoks oli tõesti väga ootamatu, kui žürii minu nime ütles. Olin muidugi väga õnnelik, sest teine koht on väga hea ja konkurents oli tegelikult meeletu. Rahvusvahelise konkursi tiitel tähendab minu jaoks, et unistused tõesti võivad täituda. Miks just mind valiti, seda ma ei oska öelda, võibolla sellepärast, et mul on sale figuur ja lisaks ka varasem modellitöö kogemus. Fakt on see, et ma valmistusin ette väga tõsiselt, suhtusin sellesse konkursi nagu oleks tegu Miss World valimistega,” tõdeb Viktoria ning räägib konkursist lähemalt: “Arvasin, et meil on algusest peale väga pikad ja rasked päevad, aga kui kohale jõudsin, selgus et esimesed kaks päeva saab rannas puhata ja et kõik osalejad polegi veel saabunud. Nautisin neid päevi täiel rinnal! Hiljem algas aga vägagi vaheldusrikas programm ja puhata enam ei saanud. Tuli ette ka seda, et öösel praktiliselt magada ei saanud ja hommikul pidi taas värske ning särav välja nägema. Vaatamata sellele oli meil väga põnev ning kõik need kolm nädalat möödusid meeletult kiiresti,” tunnistab Viktoria, et ta nautis igat Türgis veedetud päeva ning hetke.

Viktoria rõhutas eelnevalt, et tal on väga sale figuur – loomulikult tunneme huvi selle vastu, mida ta sööb ja kuidas end vormis hoiab? “Ma ei julge öelda, et toitun väga tervislikult, mulle meeldivad väga maiustused, eriti šokolaad. Õnneks on mul head geenid, seega magusa söömine ei ole minu figuurile ohtlik. Püüan süüa tihti ning väikeste portsude kaupa, aga kahjuks see ei õnnestu alati,” naerab Viktoria, keda on tõepoolest heade geenidega õnnistatud.

Lisaks šokolaadile armastab Viktoria ka puuvilju, kuid mis trenni tegemisse puutub, siis seda Viktoria ei armasta. “Jõusaalis käin väga harva, mõnikord jooksen või sõidan jalgrattaga. Ahjaa, dieedid mulle ka üldse ei meeldi,” nendib Viktoria.

Mis aga šoppamisse puutub, siis millised on Viktoria ostuharjumused? “Ma ei kuluta väga palju raha šoppamisele, küll aga on mul kindel põhimõte – pigem üks kallis ning kvaliteetne asi kui mitu odavat asja. Igal hooajal katsun oma garderoobi mõne moodsa asjaga alati uuendada,” tunnistab Viktoria, et odavaid asju ei osta ta kunagi.

Kuid mis on kõige kallim ese, mis Viktoria kapis leidub? “Kõige kallim ese minu riidekapis on disainerkleit, mille sain kingituseks Miss Euraasia 2013 konkursilt. Sain sealt väga palju luksuslikke kingitusi, mille eest muidugi väga tänulik olen!”

Vaata allpool ka suurt pildigaleriid Miss Euraasia 2013 konkursist!