GALERII! Miss Xenia Likhatseva puhkas Monaco printsiga samal üritusel

Luksuslikku eluviisi armastav miss ja modell Xenia Likhatcheva on aastate jooksul kümnetel erinevatel iludusvõistlustel  osalenud ning naudib oma elu praegu täiel rinnal. Puhkus Monaco printsiga samas seltskonnas, jahisõidud, luksuslikud restoranid  - sellest kõigest rääkis Xenia Buduaar.ru’le lähemalt.

 

 

Luksuslikku eluviisi armastav miss ja modell Xenia Likhatcheva on aastate jooksul kümnetel erinevatel iludusvõistlustel  osalenud ning naudib oma elu praegu täiel rinnal. Puhkus Monaco printsiga samas seltskonnas, jahisõidud, luksuslikud restoranid  – sellest kõigest rääkis Xenia Buduaar.ru’le lähemalt.

Viimaste kuude jooksul on Xenia näiteks jõudnud reisida Lõuna-Prantsusmaale, Monacosse, Marbellasse ning Šotimaale ja suvi pole veel läbi. Millega Xenia praegu täpsemalt tegeleb? “Praegusel hetkel on mul võimalus mitte tööd teha, seega ma tegelen iseendaga, puhkan ja naudin elu – suvel peabki puhkama ju. Ma olen tegelikult ka suur ajaloohuviline, loen palju, käin muuseumides ning külastan ajaloolisi vaatamisväärsusi. Lisaks armastan ma muidugi šopata ja lihtsalt värsket õhku nautida.” 

Kõige vingem sündmus, millest Xenia sel suvel osa sai? “See oli kindlasti Monacos, nimelt õnnestus mul seal olles külastada näitust Dangerous Luxury, kus samal ajal viibis ka Monaco prints. Lisaks sain sõita jahiga, nautida suurepäraseid restorane,” kirjeldab Xenia oma glamuurset elu. 

Ka Marbellas viibides võttis Xenia oma puhkusest kõik, mis võtta annab. “Marbellas viibides sain samuti nautida vaid parimaid restorane ja proovida erilisi toite, aga mis peamine – mul õnnetus seal nii palju päikest võtta, et nägin lõpuks ikka väga pruun välja. Ma pole vist kunagi varem nii pruun olnud,” naerab Xenia võidurõõmsalt.

Et paljude reisisihtkohtade suurimaks elamuseks peab Xenia maitsvaid sööke, siis palusime tal lähemalt rääkida sellest, kui erilisi toite ta siis täpsemalt nautinud on. “Esiteks mainin kohe ära, et minu arvates on kõikides Lõuna-Euroopa riikides pakutav toit ühesugune. Lisaks kohalikule köögile on võimalik proovida ka Jaapani, Hiina ja teiste kultuuride sööke – igalpool samamoodi,” kommenteerib Xenia ja räägib lähemalt oma armastusest Monaco köögi vastu: ”Ma olen eluaeg mereande armastanud ja ka sel suvel olen suurtes kogustes tarbinud nii molluskeid, karpe, hiidkrevette, kui ka musta kalamarja ja foie gras’i. Monacos hinnatakse peeni roogi kõrgelt ja kõike, mida hing ihaldab, on võimalik saada. Hinnad pole just kõige soodsamad, aga see polegi kõige olulisem,” tõdeb Xenia, et parimaid sööke pakutakse just Monacos. 

Buduaar.ru