GALERII: Moët & Chandon’i eksklusiivne erapidu Pärlis

GALERII: Moët & Chandon’i eksklusiivne erapidu Pärlis

 27. augustil muutis tuntud šampanjabränd Moët & Chandon restoran Pärli eksklusiivseks peo- ja kontserdikohaks. Valitud külalised said nautida tõusva tähe Wayne Beckfordi privaatkontserti, kes tuli koos oma tiimiga Tallinnasse kohalikku meelelahutusturgu kompama. Külaliste seas oli mitmeid avaliku elu tegelasi nagu näiteks Kersti Toots, Evelyn Sepp, Tanel Padar, Maria Port, Martin Saar, Tiiu Järviste, Ithaka-Maria Rahula, Fred Kriger, Maarja-Liis Ilus ja palju teisi.  

Neljapäeval, 26. augustil kutsus šampanjabränd Moet & Chandon oma head sõbrad ja kliendid Piritale lounge’i Pärl, et koos nautida šampanjat ning head sööki ja suvele väärikas punkt panna. 

Muusikaga rõõmustasid kõrva Soul to Unite DJ-d SD ja Cordis ning peo absoluutseks tipp-hetkeks oli lennuki hilinemise kiuste õigeks ajaks kohale jõudnud Wayne Beckford koos oma DJ Juan Massenyaga. 

Beckfordi esinemist ja šampanjat nautima olid kohale saabunud näiteks Tanel Padar, Koit Toome, Maarja-Liis Ilus, Kersti Toots, Evelyn Sepp, Martin Saar, Tiiu Järviste, Kersti Toots ja paljud teised.

 

 

 

Vaata meeleolukat galeriid!

Fotod: Rene Pringi