Galerii: “Seks, vein ja kutsikad” esmaesitlus Viru keskuse Rahva Raamatus

Galerii: “Seks, vein ja kutsikad” esmaesitlus Viru keskuse Rahva Raamatus

Naistele meeste mõttemaailma ja väärtushinnanguid paljastav käsiraamat “Seks, vein ja kutsikad” jõudis raamatupoodidesse. Raamatu esmaesitlus leidis aset Viru keskuse Rahva Raamatu kaupluses ja Cafe More’ is, kuhu olid kohale tulnud nii uue raamatu huvilised kui raamatu autor Villu Parvet. Räägiti kõigest, mis puudutasid teemat, kuidas meest leida, kodustada ja hoida. Vestlusringi juhatas Marge Rahu. Kaks õnnelikku külalist, kes julgesid õigel hetkel autorile küsimuse esitada, said kingiks pudeli Hoya de Cadenas veini, millega kostitati ka kõiki raamatuesitluse külastajaid. Suu tegi magusaks Cafe More poolt pakutud kook.

Naistele meeste mõttemaailma ja väärtushinnanguid paljastav käsiraa-mat “Seks, vein ja kutsikad” jõudis raamatupoodidesse. Raamatu esma-esitlus leidis aset Viru keskuse Rahva Raamatu kaupluses ja Cafe More’ is, kuhu olid kohale tulnud nii uue raamatu huvilised kui raamatu autor Villu Parvet, kes vastas küsimustele ja jagas autogramme. Räägiti sellest, kuidas meest leida, kodustada ja hoida. Vestlusringi juhatas Marge Rahu.
Kaks õnnelikku külalist, kes julgesid õigel hetkel autorile küsimuse esitada, said kingiks pudeli Hoya de Cadenas veini, millega kostitati ka kõiki raamatuesitluse külastajaid. Suu tegi magusaks Cafe More poolt pakutud kook.

Vaata ka Delfi videot raamatuesitlusel Villuga tehtud intervjuust, mis asub SIIN.

Veel vähemalt kuu aega kehtib Viru keskuse Rahva Raamatus väike eripakkumine – kõik raamatu ostjad saavad Cafe More’ist tasuta tassikese kohvi. 

Kui soovid raamatut tellida mugavalt SmartPOSTiga oma kodukohta, siis saad seda teha soodushinnaga 13.90 SIIT